Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ka manot apie mano laptopa?


PHP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ram'ų niekada neverta oc daryti..

Cpu ir vga oc daromas ir tai nevisada verta.

O tau ten pardavėjai šudo sumalė arba ne taip supratai, viena vga yra integruota, o kita tiesiog įdėta, jos kartu neveikia. :D

Reikia pasirinkti viena o abi neveikia, kaip ir sakei.. What's your nick? Fuck it.

Sfinksas man panašiau y pasigyrima, vis tiek tema: Ka manot apie mano laptopa

Parodyk tema kitiem, ir pasakys: Tiesiog pasigyrė.

O overclockint ant laptopų neverta nes atep, šitas laptopas bus tau kainaves ~1500-2300lt.

Už tokia kaina jau galima gan galinga personalinį nusipirkti, bet eh, ka čia paaiškinsi. Jei turit pinigų ir švaistot y abi puses, imkite tokį sprendima..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Verta ar neverta tu laptopo nepaocinsi daug o ir biški paocinus temperatūra automatiškai pakils NE biški o jau normaliai, o laptopas huj znajat, cpu i3 lygio kadangi realus tik 2 branduoliai, vaizdūške kokia stovi neparašei :)

Pas mane i5 ;)

Reikia pasirinkti viena o abi neveikia, kaip ir sakei.. What's your nick? Fuck it.

Sfinksas man panašiau y pasigyrima, vis tiek tema: Ka manot apie mano laptopa

Parodyk tema kitiem, ir pasakys: Tiesiog pasigyrė.

O overclockint ant laptopų neverta nes atep, šitas laptopas bus tau kainaves ~1500-2300lt.

Už tokia kaina jau galima gan galinga personalinį nusipirkti, bet eh, ka čia paaiškinsi. Jei turit pinigų ir švaistot y abi puses, imkite tokį sprendima..

norejau laptopo, kad galeciau visur nesiotis. O siaip, beveik pataikei, mokejau 2399lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Piziec žiauriai, žinau kad i5 be tas tavo i5 yra i3 lygio kadangi turi 2 tikrus ir 2 virtualius branduolius kaip ir i3 tik i5 ant single core pas tave galingesnis, o ant multi core taip pat eina abu, vaizdūškes info nėra, ramai tie tavo 8gb nieko nereiske, 750gb HDD irgi chuj znajat koks gal 5400rpm, o gal vapšie SSD 750gb čia pas tave, jei nori bent kiek paslėpt savo pasigyrimą tai idėk nors kiek daugiau informacijos. Čia tas pats kas aš pasakysiu turiu i7 4xGTX titan 64gb ramo ir 10tb harda ir aš ne tikrai nesigiriu ir pasakykit ar geras šitas pc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Piziec žiauriai, žinau kad i5 be tas tavo i5 yra i3 lygio kadangi turi 2 tikrus ir 2 virtualius branduolius kaip ir i3 tik i5 ant single core pas tave galingesnis, o ant multi core taip pat eina abu, vaizdūškes info nėra, ramai tie tavo 8gb nieko nereiske, 750gb HDD irgi chuj znajat koks gal 5400rpm, o gal vapšie SSD 750gb čia pas tave, jei nori bent kiek paslėpt savo pasigyrimą tai idėk nors kiek daugiau informacijos. Čia tas pats kas aš pasakysiu turiu i7 4xGTX titan 64gb ramo ir 10tb harda ir aš ne tikrai nesigiriu ir pasakykit ar geras šitas pc

Lėvas, mažai tb harde ... -_-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Piziec žiauriai, žinau kad i5 be tas tavo i5 yra i3 lygio kadangi turi 2 tikrus ir 2 virtualius branduolius kaip ir i3 tik i5 ant single core pas tave galingesnis, o ant multi core taip pat eina abu, vaizdūškes info nėra, ramai tie tavo 8gb nieko nereiske, 750gb HDD irgi chuj znajat koks gal 5400rpm, o gal vapšie SSD 750gb čia pas tave, jei nori bent kiek paslėpt savo pasigyrimą tai idėk nors kiek daugiau informacijos. Čia tas pats kas aš pasakysiu turiu i7 4xGTX titan 64gb ramo ir 10tb harda ir aš ne tikrai nesigiriu ir pasakykit ar geras šitas pc

Nu neatspėjai, turiu 2 branduolius ir 4 virtualius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...