Peršokti į turinį

plansetiniai kompiteriai


StreekeR`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

creation as turejau iphone 3 viena karta man is ranku ji netycia ismuse suduzo ekranas ir po to veliau kaip 50% baterijos isliko jisai pradeda pats isijungineti

nezinau ar turtuoliai tik gali tureti tuos iphone as va su savo seserimi vaziuoju uz poros savaiciu i amerika nusipirkti ipad3 32gb dar sia vasara buvau berlyne ir tenais nusipirkau bulls waidtail dvirati uz 400 euru lietuvoje jie neparduodami nes vokietijoje juos surinkama ir ten jie turi dviraciu parduotuve kaip musu akropolio maxima tai ar as dabar galiu jus vadinti varguoliaus kad niekas netures tokio dviracio?

Pereinam prie dviračių? :D Turiu GHOST SE2000, kainavo 2299Lt. Taip pat vokiškas, ir galiu garantuoti, kad Lietuvoje yra tik viena parduotuvė, kuri parduoda GHOST. Bulls taip pat parduodami Lietuvoje, tiksliau Klaipėdoje, Vasarė parduotuvėj. Gal ir daugiau yra parduotuvių, nes dėdė daug kur matė, bet pasirinko GHOST. Pilna bulls. Redaguota , nario Radeon
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech, dėl vieno mano pasiūlymo tokia diskusija :D Tai visdėlto pirksi iPad'ą? O Apple aš irgu seniau laikiau šūdų, bet pabandęs pakeičiau savo nuomonę ilgam :)

tai jo visi draugai is rajono sako pirk ipada is klases pora paklausiau irgi sako pirkti ipad bet ten jau apple fanai :D krc atsimenu kaip ipad isejo pirmas tai jie vaziavo i kita sali kad tiktais ji nupirkti :DDDDDDD krc pabandysiu ir as nutariau dar sesuo pasake kad varys pirkti ipad3 sau tai ir man gales nupirkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai jo visi draugai is rajono sako pirk ipada is klases pora paklausiau irgi sako pirkti ipad bet ten jau apple fanai :D krc atsimenu kaip ipad isejo pirmas tai jie vaziavo i kita sali kad tiktais ji nupirkti :DDDDDDD krc pabandysiu ir as nutariau dar sesuo pasake kad varys pirkti ipad3 sau tai ir man gales nupirkti

Draugai pažaisti nori :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...