Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Solid-Block projektas


aQuiLa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SOLID-BLOCK [ Tvirtas Blokas ]

Sveiki visi supergames.lt lankytojai ir nariai noriu šiandian jūsų pklausti priimti ir panašiai.

Pradėsiu apie projekto atsiradimo veiklą.

Projektas buvo galvojamas gal kokius 1mėnėsį kaip reiks maždaug viską daryti buvau pasikvietes 2 padejėjus kurie man padėjo galvoji visokiausias idėjas naujam projektui, bet man reiks keliatos žmonių ipač kurie dirba su pluginais, toliau visi ginčiojomes davem idėjas ir už tas idėjas dar geresnes galvojom arba tiesiog tobulinom jas, bet dabar jau viska turime ir viska norime pradėti su jumis šitą projekta.

Projekto reikalingi žmonės.

Plugineris - kuris tvarko pluginus ir panašiai.

Weberis - Kuris mokėtu sukurti gerą PHP-Fusion web-site kuris būtų normalus, bei mokėtu kanors su vvp

Mes darbuotojams siulom.

Pirmiausiai gausite jūs privilegijas serveryje šiokias tokias kuries vistiek paliksime, bet poto projekto starto kaip jau viskas bus tada jau galėsime mokėti pinigų bei gausite procentų nuo serverio Plugineris gauna apie 35% weberis gauna 35% taip pat ir daugiau kiti 30proc lieka ant hostingo ir panašiai, kaip sakant ant serverio išlaidos.

Dar galėtu atsirasti toks žmogutis kaip remėjas vien todėl kad pradžiai padėtu prasimušti aišku jis vienas ten nesiūs pinigus beležino kur, bet visi savininkas su remėju gaus remti, o remėjas taip pat gaus kažka nuo serverio tikrai atgal žiurėsime viską kaip startuosime.

Bus perkamas domenas ir geras bei galingas VPS, nu tai ka tiek norėjau parašyti jei susidomėjot rašykite i skype: kanape673

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...