Peršokti į turinį

Scottas

Scott sanp paslaugos

Recommended Posts

Teikiamos paslaugos

• SA-MP
    • GameMod'o, FilterScrip'o kūrimas, redagavimas ( į tai įeina įvairių sistemų kūrimas, bei viskas kas mano galioje, t.y ką galiu ir ką sugebu padaryti clear.png )
    • Serverio surišimas su MySQL duomenų baze
  • MTA
    • Serverio resursų kūrimas, redagavimas, įvairių sistemų kūrimas
    Svetainės
    • Serverio surišimas su svetaine ( serverio informacijos pereikimas sveainėje )
    • Svetainės modifikacijų kūrimas ( turiu asmeninės patirties su PHP, Javascript )
    Kita
    • Darbą lengvinančių programėlių kūrimas ( turiu patirties C, C++ kalbose, taip pat moku elgtis su .bat failais )

Atsiskaitymo būdai

• Banku

Patirtis

• Nors su SA-MP serverių kūrimu bendrauju jau keli metai, jokio rimto serverio nesu paleidęs į trasą ( netgi sukūręs nesu ), bet negaliu sakyti kad apie tai nenusimanau clear.png. Jokio normalaus darbo, atspindinčio mano sugebėjimus neturiu. Vienintelis serveris kuriuo kažkiek rimtai esu užsiėmęs yra GTA-MP projekto FreeRoam serveris, prie kurio yra tekę praleisti šiek tiek laiko clear.png. O tai kad iš mano pusės jis nebuvo viešai paplatintas, ar perduotas kitiems asmenims, gali būti kaip garantas, kad manimi galima pasitikėti ( nebent patys būsit piktybiški ir atsisakysit sumokėti už suteiktą paslaugą )

Kontaktai

• Susisiekti AŽ su klausimu.
  • Arba skype, kuris nurodytas mano profilyje.

Projektai nedomina!!!

Redaguota , nario Scottas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele