Peršokti į turinį

Hard-Play.Lt


Vip

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

e8bf6f920a248d16cd98529eb96d5e6d462.png

Sveiki atsidarė naujas serveris Hard-Play.Lt

Trumpai apie serverį :

Serveryje yra parduotuvė kurioje galėsit nusipirkti reikalingų medžiagų,maisto ir visą kitą kas yra parduotuvėje. Tai pat yra ir loterija apie kurią papasakosiu veliau. spawne yra ir enchant room kuriame žaidėjai galės pasigamint geresni kardą.Tai pat yra drop party arena ir jeigu surenkame daug žaidėju apie 20-30 buna drop party. Tai pat serveryje yra ir /warp sistema su kuria galėsite nusiteleportuoti i visokias vietas ir pvp arenas.

Tai pat kaip sakiau papasakosiu apie loterija :

Loterija yra spawne pasivadinusi BingoLoto. Ten dirbu aš [Rytis] norint žaisti loterijoje sumokėkit man 50 LT. ir pasakykit savo norima skaičiu iki keliu aš leisiu. Pvž : 5 tada aš iš chest paemu knygą perskaitau ir duodu laimėtojui ir jis kažką ten laimėjo. Galima laimėti ir Vip ir SuperVip Ir net namą + Namo vidaus perstatymą.

Serverio Ip : Mc.Hard-Play.Lt

Serverio svetainė. :

http://www.hard-play.lt/pradzia/

Savininkas : CaBe.

Būsimas savininkas šiuo metu administratorius : Rytis.

Pagarbiai :

5182f766862963427cf7ede92a5d9711660.png

Redaguota , nario Freak_Decarlo
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...