Peršokti į turinį

^*Kanape*^

Minecraft bad video card drivers. Problema. padekite!

Recommended PostsMan vis raso bad video card drivers. noreciau istaisyti sia klaida. zinau visi rasys atnaujink ta ir ta. bet as nlb moku :/ tai prasau padekite skubiau! :/

Patikrink ar Vaizdo kortos driver'iai suinstalliuoti jaigų ne tai suinstalliuok jaigu vistiek mėtys tada jau Vaizduškę naują pirk.

 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Tadassi.
   Sveiki, šiandien nusprendžiau pasiūlyti jums savo statymo paslaugas.

    
   Trumpai apie save.:
   Mano vardas yra Tadas, 17-metis ir aišku kitaip žinomas kaip dabartiniu mckingdom statytoju ar tiesiog paprastu žaidėju su slapyvardžiu: Tadassi. Kalbant apie ,,MineCraft'' statinius tuom užsiimu gan neilgai, t.y 1 metus~ aišku stačiau daugiau metų bet aišku tik nesenai pradėjau giliau žiūrėt į tai, nuo tada kai Xofter įtraukė į kingdomą pastatyti dungeona. Laikui bėgant vis gerėjau ir gerėjau ir sakyčiau gan greitai progresavau per tuos mėnesius.

   Kainos / atsiskaitymas.:

   Kadangi nesu jau ten kažkoks tai "profesionalus" statytojas, tai manau už statybas neimsiu tikrai daug pinigų, tai būtu nuo 7-20eur atsižvelgiant kas tai būtu per pastatas ir jo dydis. Atsiskaitymas būtu šiuo metu tik "PayPal" ( Kita mėnesi banko atsiskaitymais t.y nuo 17~ dienos. )

   Susisiekimas PM & Discord: Tadassi.#1314

   Statinių pavizdžiai.:

   Taigi štai ir keletas mano geriausių statinių pavizdžiai.:


   McKingdom Dabartinis spawn ( 4~ days ) : https://imgur.com/a/LTG5bfL

   McKingdom Dabartinis Outpost ( 3~ days ) : https://imgur.com/a/ymrhJbO

   WePlay spawn ( Viduj namai tie 2 ar 3 statyti ne mano ) : https://imgur.com/a/CDauexV
   Ir aišku čia yra mano kanalas kur taip pat galėsite pamatyti mano įvairiausius statinius.: https://www.youtube.com/channel/UC-NcaQcQDJnBvXCvhxXX3vg/featured

   Taip pat prie kurio dabar dirbu:
   Atsiprašau už gramatines klaidas.
    
  • Parašė Tadassi.
   Hi o/ taigi dirbu prie didžiulo savo projekto vieno serverio ir norėčiau sulaukti nuomonės ką manote apie šį bokšta.

   https://imgur.com/a/dk1PiNR


  • Parašė Lucy
   Sveiki, norėčiau pristatyti naują minecraft serverių top-list'ą, MC-LIST.LT
   Įdėja šio serverių sarašo yra, jog lankytojas ieškantis veikiančio minecraft serverio galėtu jį lengvai rasti. Svetainės administracija visus neaktyvius serverius trins kiekvieną dieną, taip pat šio tinklapio savininkas neturi jokio minecraft serverio, todėl visi balsai ir serverių reitingai priklausys tik nuo pačiu serverio savininkų.
   Šiam puslapiui yra sukurta google adwords kampanija, su raktažodžiais Minecraft serveriai, Lietuviški minecraft serveriai, Mc servai, Mc serveriai, Populiariausi mc serveriai ir t.t
   Kampanijos biudžetas yra 40 eurų į mėnesį, kampanijos tikslas yra sukurti kuo kokybiškesnį turinį minecraft serverių ieškotojui.
   Google adwords reklama google paieškos sistemoje bus įjungta sulaukus, daugiau papildyto mc serverių sarašo.
   Aktuoli informacija serverių savininkams:
   Pridėti savo mc serverį----
   Balsavimo sistemų skydelis:
    
   HTML kodas: <a href="<a href="http://mc-list.lt/server/(jūsų severio skaičiukas)"><img src="http://mc-list.lt/vote.png" /></a>  
   Ačiū už jūsų dėmesį.
    

  • Parašė NTQ
   Pristatau savo patobulintus monitorius. Kiekvienas iš jų turi po talpyklą, siekiant neapkrauti puslapio. Talpykla paremta „include“ principu, ko pasekoje yra greičiausiai veikianti (sužinokite daugiau).
   Šie monitoriai skirti visoms sistemoms (įsk. IPS, IPB, WordPress, Drupal ir t. t.).
   Ekrano nuotraukos


   Rekomendacijos
   PHP 7.* versija; OPcache (galite rasti per PHP parinktis). Palaikomi žaidimai
   Minecraft (minecraft.php); SA-MP (samp.php); Counter-Strike 1.6 (cstrike.php, cstrike-sql.php). *Jeigu turite serverį su kitokiu žaidimu, parašykite komentaruose ir ateityje papildysiu sąrašą.
   Išverstos kalbos
   Lietuvių k.; anglų k. Naudinga informacija: failuose yra pridėti pagalbiniai komentarai.
   Visus nustatymus galite rasti lib/website/config.php faile; monitoriai palaiko daugiau nei 1 kalbą, todėl jei Jūsų puslapis išverstas į anglų, rusų ar kt. kalbą, nustatykite variklio faile slapuko pavadinimą (nurodyta komentare, kur reikia pakeisti), slapuko turinį turi sudaryti tik 2 simboliai (pvz, ru, en); vertimai saugomi lib/languages/ aplankale (siekiant pridėti kitą kalbą, atidarykite lt.php failą, nukopijuokite turinį, sukurkite naują failą, pavyzdžiui, ru.php ir viską įklijuokite, dabar galite pradėti versti; serverio IP adresą turite nurodyti palaikomų žaidimų faile (pažvelkite aukščiau, kur temoje parašyta „Palaikomi žaidimai“, skliaustuose nurodytas failo pavadinimas, būtent ten rasite kur įterpti); Monitoriaus integravimas per HTML kodą
   Įkelkite į FTP su visu aplankalu; jeigu Jūsų puslapis turi IPS forumą, prisijunkite prie valdymo skydo, spustelėkite navigacijos viršaus kairės 2 ikonėlę (turi atsirasti užrašas „System“); apačioje matysite „Site Promotion“, pasirinkite „Advertisements“ ir „Create New”. Įterpimo kodas: skirtas ne tik IPS forumui.
   <div style="text-align: center;"><iframe src="https://Jūsųdomenas.lt/monitors/[žaidimo pavadinimas].php" scrolling="no" frameborder="0" style="width: 100%;"></iframe></div> Atsisiuntimas
   MediaFire (.ZIP) 2.1 versija Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-15 (2.1 versija) – optimizavimo darbai, pataisyta struktūra, responsive dizainas.
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×