Peršokti į turinį

win7 on hp.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki, tai va noriu rasyti win bet nezinau kokius rasytis.

pats kompas laptopas .

INFO:

CPU: intel coleron;

Vaizduske: nezinau tiksliai bet apie 256mb;

RAM: 1gb; kolkas;

o hdd 60gb irgi kolkas.

ar apsimoka rasyti win 7?

nes su linux zjbs eina. su xp daug nebandziau bet kiek manau irgi zjbs. buvau karta pasileides

Redaguota , nario Maxsis
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

suprantat man *Myliu SuperGames.lt*;D as daug kartu taisiau visokius pc. teko nemazai laptopu bei stocianaru. siuo metu prie manes stovi Imac g3 1998metu:D

tad db prie win. zdz db jau raso man win xp jei kas padidinsiu ramus nupirkes harda kita idesiu ir td update to windows 7 .

kokie windows 7 naudoja maziau visko?

nes pagrinde as visur rasau win 7 ultimate

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Windows XP rašykis, ar kokia tai Linux operacinę sistemą kaip Ubuntu, Lubuntu ir panašiai. O jeigu vis tiek nori rašytis Windows 7, tai tuomet Windows 7 Home Edition 32bit.

butent TIK 32bit . nes 64bit gali rasytis tik tada kai pas tave stovi minimum 4gb ram.

gal kas numestumt LInux os pvz ubuntu install torrent?

EDIT: buvau pasileides kazkokia tai linux os kazkokia tai magic ar kaip ten is hirens boot cd ejo gerai patyko visai .tad reiktu kokios nors linux os torrent:D

EDIT:2 jau baigineju xp isirasyt. gaila kad tik po 2sav uzsiupdatint galesiu iki 7

Redaguota , nario Maxsis
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nori rašyti silpnesniems kompiuteriams, tai gali rašyti ne Ubuntu, bet Lubuntu, bei Kubuntu. O dėl Windows 7, tai Home Edition greičiausiai veiks ant senuko.

jis kolkas silpnas. jam bus nupirkta daliu. as dykai gavau 6pc... tad visus tvarkau ir "restauruoju". kiek man dazniausiai tekdavo irasyti win 7 tai rinkdavau ultimate. bet su home edition , home'u turiu license key originaliu. man rodos db ju turiu 3 . per ateinancia savaite dar turiu gauti pora . bet neturiu ultimate key..

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

db kokia pasiulysit driver suieskojimo programa? :D man labai patyko driver genius, bet ji pradejo durniu valioti , meta nypolen failed

pc: HP Compaq nx6110 Notebook PC

EDIT: is hp.com web atsisiunciau driver . bet kas yra su tuo driver genius . kame beda?

Redaguota , nario Maxsis
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lietuviškai rašyk nes nesuprasi ką ten tau metą.

Pamėgink siųstis šitą versiją, su cracku ir bent man viskas puikia veikia - http://www.failai.lt/u2z4a3eq494g/Driver_Genius_Professional_Edition_v10.0.0.761.rar.htm

O jeigu nenori rašytis Driver Genius, tai siųskis Uniblue Driver Scanner.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...