Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Custom serveris?


noif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3922 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, prieš kelis metus gan sėkmingai buvau atidaręs custom serveri. Nuo rudens kaip ir nebeturėsiu jokios veiklos, pradėjau mastyti apie senų laikų susigrąžinama, norėčiau pasiklausti dar vis bežaidžiančiu ne globale, ar būtu kas nors susidomėja tokio tipo custom serveriu, truputi apie senąja serverio idėja (šiek tiek pakeista ir atnaujinta):

Serveris kad ir bebūtu custom yra labai mažų reitingu (5-10x), serveris visiškai išskirtinis ( nenaudojami arba pašalinti seni daiktai ir sumodeluoti pagal naujus modelius, taip pat kaip ir mob ).

Serveris skirstomas į atskiras zonas pagal lygi, ar pačio žaidėjo norus ( no-pvp, pvp, farm ir t.t. ). Mobai pagal zonos lygi ar sunkuma yra sureguliuoti.

Šiek tiek apie daiktus: Nauji custom daiktai kas 5-10 lygių ( užsidėjus didesnio lygio daikta neįmanoma pajudėti ), juos nėra taip paprasta gauti kaip įprastame custom serveryje ( kartais tenka tuos pačius daiktus nešioti kažkur apie 20 lygių ). Taip pat jie neturi kosminiu priedu ir yra maždaug sureguliuoti pagal visas klases ( galimas šioks toks nukrypimas žiūrint pagal tai kaip žaidėjas moka žaisti už klase ). Pasiekus maksimalu lygi (100) galima pradėti rinkti unikalius daiktus gaunamus iš Raid Bosses, eventų ar hero taškus. ( Ankščiau buvo virš 50 unikalių armor set'ų ( apie puse armor'ų formu kartojosi tik skirėsi naudotos texturos ) ).

Įmaišyti unikalus skillai dideliems lygiams ( buffai, raid bosses skill's ir t.t. ).

Nėra užmiršta olimpiada, kaip ir hero daiktai, kurie taip pat unikalus.

Norėčiau išgirsti jūsų nuomones ką manote apie tokį serveri jūs patys. Ir būtu gerai išgirsti nuomones kokioje kronikoje jūs labiausiai norėtumėte matyti tokio tipo serveri. :)

Tokio tipo serveris skirtas ne Interlude kronikai.

Redaguota , nario EDWCode
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei būtų c6 supraščiau, o dabar kai naujesnė chronika tai neįdomu, kosmosas man ten.

Nežinau, bet man L2 yra nesąmonė :D

Per 10 min 81 Lygis

Pinigai eina milijonais, nu vienžodžiu, pažaidžiau 20 min ir ištryniau :)

hight rate serverį įsirašęs buvai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei būtų c6 supraščiau, o dabar kai naujesnė chronika tai neįdomu, kosmosas man ten.

hight rate serverį įsirašęs buvai..

Interlude yra netinkamas tokio tipo serveriui, kadangi čia viskas unikalu ir bent jau man pačiam buvo daug lengviau priprast prie freya kliento modinimo. Taip pat didesni NPC pasirinkimai keitimui ir panašus dalykai. O kadangi darau viska be originalių NPC/itemų, tada koks skirtumas ar Interlude ar freya? Na aišku jau nuo kokio GoD yra didžiulis skirtumas. kadangi jis pilnas unikalių funkcijų ir bent jau tokio serverio kūrimui vien yra jau kosmosas pagal mano įgudžius. :) Bėja pamiršau paminėti, jog į unikalias funkcijas įeina ir questai, kuriais ir pradedamas žaidimas, aišku jie nebūna tokie banalus kaip įprastame L2.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tačiau visi pagrinde lietuviai žaidžia C6, tačiau nėra normalių servų... Visi trokšta 70x no buffer servo, bet paskui juose nelošia... Tikriausiai per daug buvo failine servai... O Gracia daug kam nepatinka kiek žinau.. Per didelis kosmosas mum ten.. Na o nelyginkim kūrimą su žaidimu, ir taip aišku kad kurti yra išvis sunku, ir reikia mokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3922 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...