Peršokti į turinį

Klausimas dėl keylog


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Mr Dinas

Eik į visus žaidimus, junginėkis ir jei pamatysi, kad nebeturi paskyrų tai žinosi, kad yra keylog'as.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad įmanoma. Darant FULL SCAN pc su antivirusine (ne su nemokama, o normalia) ir ant galo pamatysi proofs.. Žiūrint kam nori įrodyt.. Jei pats sau, tai kai nebetiks FB pass ar dar kas ir žinosi, kad prieš tai atidarei programa įtartina iš įtartino žmogelio, tai pats suprasi.. O šiaip, manau vienintelis būdas su antivirusine daryti FULL PC scan.. Tik scan'ink su normale antivirusine.. Nes su trial antivirusines "kakuti" rodo...

P.S prieš atidarant neaiškius failus pirma nuscanuok su www.virustotal.com (ne reklama) mano patarimas. Nes buvau ir aš parsisiuntes. Tai dabar prieš atidarinėdamas nuscaninu. Ir tada tik atidarau.. Ir pastaruoju metu neturiu jokių virusų ar keylog'ų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...