Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 610
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

#Tema -Sexy Girl

#Didys -130x160

#Animacija -on

#Uzrasas - Nation^(Summer Time)

kaska panasaus kaip pas tave

____________________________

#Tema -cS

#Didys -350x150

#Animacija -off

#Uzrasas - Nation^

Štai tau sigas

a4c91d2180b84120d127e24142daceea920.png

Štai tau avataras

8115955257e330ce47206bbe61521ed6918.gif

Gerai ?

galetum ispudingiau su sigu kolkas duosiu 50FLT uz avatara

Žinok atsibodo jau daryt pavragau biški:d

prasšyk Narkaty jis ir moka.

61ca8ae032c23134e2b3499adf721583166.png

2c2cf6544464af54a8efba3f8a49f367627.PNG

c03d94b583b34a66b55de2d4912569f3564.png

Domina ? Į AŽ.

#Tema -Sexy Girl

#Didys -130x160

#Animacija -on

#Uzrasas - Nation^(Summer Time)

kaska panasaus kaip pas tave

____________________________

#Tema -cS

#Didys -350x150

#Animacija -off

#Uzrasas - Nation^

Štai tau sigas

a4c91d2180b84120d127e24142daceea920.png

Štai tau avataras

8115955257e330ce47206bbe61521ed6918.gif

Gerai ?

galetum ispudingiau su sigu kolkas duosiu 50FLT uz avatara

Žinok atsibodo jau daryt pavragau biški:d

prasšyk Narkaty jis ir moka.

Nu tai čia jusu abieju GFX Shop laukiu ir iš Narkaty,aš užsisakau ir jus man savo darbus parodot aš atsirenku patikusius ir naudoju.Taigi man nesvarbu kuris pirmas padarys bet laukiu iš jusu abieju.

wormyaa2.png

Jei reikia pagalbos klausk

Asmenine Žinute

1. Baneri.

Tema: Counter Strike Source

Dydis: 987 x 260

Užrašas: H1t | klano svetaine

Spalvos: Kad deretu prie uzraso ir prie paveiksliuko. Paveiksliuka parink koki nors ispudingesni.

2. Sigas:

Tema: DJ.

Dydis: Sigo.

Užrašas : Dj Mikas.

Spalvos - Kad derėtų :)

Štai sigas mačiau, kad per savo Website užsidejai ATLeast banerį ir gražiai atrodo tai tik siga padariau

V1

9c744137e97a5a0d15a25d02f4fa8429455.png

V2

22a730558f2859fe3ce1a436a12fc8de689.png

Jei ka sakyk pakeisiu nes neradau gero dj renderio ar jpg jei gali idek pakeisiu

-- Papildyta --

Pirma man Signature padaryk :)

Kuriama.

FLT tikslas 1000 +

REP 30 +

Žinutės 700 +

Buve nickai cFn`, Narkaty.

Rašyk lietuviškai.(ą č ę ė į š ų ū ž)

Aš 24% priklausomas nuo Counter-Strike. Kiek tu?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...