Peršokti į turinį

Modų įsirašymas 1.6.2


IndeXez

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3942 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Ieškojau pats informacijos, pasidalinsiu ja ir su Jumis.

1. Įsijungiame RUN (WINDOWS+R) ir rašome %appdata%

a6ef82090cc274b2c806ed91c261f845216.png

2. Einame į .minecraft/versions

7e5fa75841dc877f44a0a0103b12fc7e545.png

3. Nukopijuojam 1.6.2 papkę ir įklijuojame į tą pačią direktoriją (.minecraft/versions)

4. Pervadiname nukopijuotą papkę į norimą pavadinimą, tarkim 1.6.2 moded.

827c87037a72956b02ec860db524e1fb625.png

5. Einame į naują papkę (pervadintą) ir pervadiname abu failus (.jar ir .json) į papkės pavadinimą.

dcb175e2e36c6f86077aab823cf885a3185.png

6. Atsidarome .json failą per notepad ir pakeičiame "1.6.2" į Jūsų papkės pavadinimą. Aš pervadinu į 1.6.2 moded. Išsaugome, uždarome.

288c26d24100a11c6b85df9567cb29ca395.png

7. Susikeliam modus į 1.6.2 moded.jar failą atsidarius per winrar. (Reikia ištrinti META-INF).

8. Atsidarome minecraft paleidėją. Spaudžiame New Profile.

9. Pavadiname kaip norime ir Use Version pasirenkame 1.6.2 moded.

453b11118057c8de755d3fae41eabdfc177.png

10. Pasirenkame sukurtą profilį ir spaudžiame jungtis.

b6e48f2c117b9c4a250fc9dea1e552c2456.png

Pamoka mano, tik idėja ne mano. Manau pamoka veiks tik legaliems žaidėjams su legaliu paleidėju (nesu tikras). Bet +rep galėtum ir paspausti, jei išsami pamoka.

Redaguota , nario Radeon
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors itin šitam nauja, bei šūdinam reikale neraukiu, bet vis vien duosiu keletą pastabų...

1. Pagal mano logika (aš tuo neesu tikras), tai galima tiesiog redagoti 1.6.2 aplankale esantį 1.6.2.jar failą į jį pridedant modifikacijas ir jis tai pat turėtų veikti be priekaištų ir su tais profiliais daug pertvarkyt...

2. What I need to do, if I installed game in other directory?

3. Dauguma naujų nulaužtų launcherių, nelabai palaiko šią funkcija, šaunu, nes ko gero smarkiai pamažės čyterių... Na bet jei jau nori, kad pamoka bent jau tiems mažiesiems kuriems jos ir reikia veiktų, tai įdėk ir crackinto launcherio su šia funkcija parsisiuntimo nuoroda... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors itin šitam nauja, bei šūdinam reikale neraukiu, bet vis vien duosiu keletą pastabų...

1. Pagal mano logika (aš tuo neesu tikras), tai galima tiesiog redagoti 1.6.2 aplankale esantį 1.6.2.jar failą į jį pridedant modifikacijas ir jis tai pat turėtų veikti be priekaištų ir su tais profiliais daug pertvarkyt...

2. What I need to do, if I installed game in other directory?

3. Dauguma naujų nulaužtų launcherių, nelabai palaiko šią funkcija, šaunu, nes ko gero smarkiai pamažės čyterių... Na bet jei jau nori, kad pamoka bent jau tiems mažiesiems kuriems jos ir reikia veiktų, tai įdėk ir crackinto launcherio su šia funkcija parsisiuntimo nuoroda... ;)

1. Bet kada galėsi pasirinkti, ar žaisti modintą ar žaisti originalų.

2. Pasirink tą direktoriją, kurioje yra tavo žaidimas. Prie kiekvieno žmogaus atskirai nėra pritaikomos pamokos.

3. Čia yra paprastas legalus launcheris, jei būtum skaitęs pabaigą, nebūtum parašęs 3 punkto.

Prieš bandydamas pasirodyti, apgalvok pats logiškai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry, neskaičiau to viso šlamšto, nes jis man pasirodė nereikalingas, gal ir suklydau, mano kaltė... Bet jei rimtai, tai 2 punktą pataisyk, nes dabar tu ten eini ligi tos žaidimo direktorijos ilgiausiai, o vaikai gi neradę tokios, nesusigaudys... Tai pat, kur įdiegtas Minecraft galima pasižiūrėti pačiame launcheryje... Ir šis šūdas veikia ir ant kai kurių nulaužtų launcherių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry, neskaičiau to viso šlamšto, nes jis man pasirodė nereikalingas, gal ir suklydau, mano kaltė... Bet jei rimtai, tai 2 punktą pataisyk, nes dabar tu ten eini ligi tos žaidimo direktorijos ilgiausiai, o vaikai gi neradę tokios, nesusigaudys... Tai pat, kur įdiegtas Minecraft galima pasižiūrėti pačiame launcheryje... Ir šis šūdas veikia ir ant kai kurių nulaužtų launcherių...

Neskaitei, tai ir nekomentuok. Nuo postų neprivalgysi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3942 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...