Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodu NFS World account'us. (Su Email'u ir viskuom.)


ntouch

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi kaip viską darau. (Jokių apgavysčių.)
1. Duodat gmai'ą, jei neturite galiu sukurti naują ta prasme galit duoti savo gmail'ą ar kokį kitą email'ą ir aš jums sukūriu paskyrą.
2. Galite duoti savo account'ą nors ir 3LVL ar 1LVL man nesvarbu nuo kelinto užkelsiu.
3. Nuo 1LVL iki 30LVL užimtu apie 3Valandas gal net mažiau.
4. Pinigų neišleidžiu viską palieku ką gaunu.
5. Mokėjimo būdai: Banku, SMS arba papildymu(Pildyk).
6. Jei netikite tai nežinau pasijungsite į tą accountą apžiūrėsite viską jei ką vistiek jei ten kažką daryt bandysit susigražinsiu accountą per email'ą.
7. Nick'as bus nurodytas jūsų norimas.
8. Kaina priklauso nuo lygio 1Lygis - 1LT gal net susitarsim mažiau suprantat pirma karta paroduodu tokius dalykus.
9. Kodėl aš taip darau? Ar man apsimoka? Aš turiu programa su kuria greitai galiu vykdyti lenktynes ir greitai gaunu pinigus su XP ir užkeliu jums LVL jūsų norimo ir kiek ten užsikėlė pinigų tiek jums ir lieka pavyzdžiui vienos lenktynės pnš ~3500XP ir ~7500LT.

Taigi svarstykit patys ir man nereikia comment'ų nepatikimas ir pnš. Šiaip nesvarbu kiek turiu "Like" ir kt. Vienu žodžiu parodysiu kas pirks ir patys įsitikins.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...