Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų mėgiamiausias MMORPG žaidimas?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Mėgstamiausias MMORPG žaidimas?  

64 balsai

  1. 1. Mėgstamiausias MMORPG žaidimas?

    • Lineage II
      20
    • Runescape
      16
    • MU-ONLINE
      12
    • WoW(world of warcraft)
      19
    • SilkRoad
      2


Recommended Posts

Guest Guest

Norėjo pasirodyt kurie kietesni [lmao.gif]

  • Atsakymų 46
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 2 mėnesių...

nu...nu...nu... pzdc!!!!!!!!!!!!! tu kiek neprirasiai visko ir kiek galejai patvarkyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.galejai rasyt ne mu-online o tiesiog mu...

2.galejai parasyt ir cs nes cs tikrai beveik visi loshia }:(...

3.per mazai parasyta...

4.reikejo parasyti dar tokiu:

1)Neloshiu dabar online geimu...

2)neturiu nuomones...

O ash negaliu votint nes ash dbr nei loshiu koky nors ish shitu geimu nei m-playeri loshiu pastaruoju metu...pradejo patikti single ;D ir lbj patinka senoves:pvz-Gothic3;titan quest...dar zjbs geimai kur prikolint ar kazka panasaus daryt reik...

Guest Guest

SR niekam nepatinka? Gan įdomu,nes tai vienas iš populiariausių MMORPG žanro žaidimų :)

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Seip Lineage II ;) zaidziau nuo C1 laiku, SnS serveryje.. :) Tie kas pradejot irgi pries daug metu, turetumet ji atsimint.. :D Seip vis zaisdavau kokius 2-3 menesius ir atsibosdavo, niekad nebuvau kablio gaves, kad nuo PC nenulipciau.. :) po pusmecio ar daugiau vel pradedavau kokiam menesiui ar pns :D Dabar jau koki 1.5 metai nezaides :) jei kada bus laiko pradesiu globale, bet abejoju ar greitai.. o seip privatai atsibode jau :)

  • Parašė po 4 mėnesių...

Lineage II - 5 metus pražaidžiau ir atsižaidžiau, geras žaidimas.

Runescape - no comments...

MU-ONLINE - Nepatiko, trūksta grafikos.

WoW(world of warcraft) - Geras žaidimas, dabar pats žaidžiu ir neatsibostantis.

SilkRoad - Neblogas, neblogas žaidimas, tik sunkų prisijungti į servus.

Aš už WoW.

hellsing1l.jpg

hellsing2.png

Counter-Strike:

Nickname: prp

Clan: [N.S]

Skype: etixetix1

Jai reikia pagalbos ar šiaip ko nors, rašykite man į PM.

Užeikit!

  • Parašė po 1 mėnesio...
Guest SunnyDay

Losiau Runescape...Nusibodo.Noreciau isbandyti WOW.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...