Peršokti į turinį

Ką manote?


AppLePanic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neužteks jam nei 2 metų į prieki ant medium *Myliu SuperGames.lt* lošt, už tokia kaina tūrėtu stovėt i5 3350p ir GTX 650Ti o dar nedėjus 8gb ram nes jū nereik ir GTX 660 išeitu. čia kaip minimum, bliat to pc vertė 1500. Už 1900lt glaima i5 3350p ir gtx 760 sudėt... Kuris bus daug našesnis ir jo tikrai užteks bent 2-3 metam į priekį, nes GTX 760 už GTX 650 galingesnė per 40-50proc.

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm iš esmės gerai surinktas nes pigiau o iš esmes nieko gero .. aš 2011-06-27 gavau pc surinkta iš gygabite mokėjau 4499lt už kopą pirkau brangei iš tikro ,bet dėjo visas stipres detales ..vienu žodžiu pirkau kopą žaidimams su kuriais dar nematau vargo ,bet buvo viena bėda kai nusipirkau tą pc parsivežiau paleidau žaidimą ir kompiuteris išsijungė vežiau aš jį 4 kartus ten jie tipo rasdavo įdėtų detaliu brokuotu ir t.t. pagaliau iš 5 karto atrado ,kad ventiletorius per silpnas užkaista ir p...Na pirkau kompą 2011-06-27 o normaliai juo naudotis galėjau tik maždaug po 4 savaičių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

www.skytech.lt/akskygamerpror44-asmeninio-kompiuterio-komplektas-sky-gamer-pro-intel-core-i5335-p-148602.html#tabsnav-1 Tai pat ką manot čia

Nori pirk, reali jo kaina 1500lt. Dar mažiau jaučiu šiuo momentu gautus. O žaidimus tik 1 maximum 2 ant medium žaisi. Šiuo momentu ant high galėsi bet nedaugiau metų, gal puse. Aišku dar nuo žaidimų priklausys.

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

www.skytech.lt/akskygamerpror44-asmeninio-kompiuterio-komplektas-sky-gamer-pro-intel-core-i5335-p-148602.html#tabsnav-1 Tai pat ką manot čia

Durnai surinktas kompas, vaizdo plokštė silpnoka, jei pats tave monitorius didesnis nei 20 coliu ir rezoliucija bus didesne nei kokie 1400x*** tai naujausių žaidimų ant ultra tikrai nepaloši, nu bet jei nieko doro nerasi imk šitą.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne durnai surinktas,surinktas jis taip kaip priklauso tiesiog tuos pc perka tie kas nelabai išmano, ir pasiema pagal varda, žiūri o i5 zajibys, o dar geriau GTX korta net nežiūri kokia, svarbu GTX. Kai realiai to pc kaina 1400lt (vakar buvau sudėjas builda, žiūrėjau.) tai čia poxui. Jau geriau paimt pc už 2000lt sumokėt 20lt surinks tau skytechas ta pc jei pats nemoki ir vsio. Rašei kad limitas iki 1900, bet už 2020lt kažkur išeina daug galingesnis pc. Čia panašiai būtu kaip pirkt mašiną, gali pasimt už 8000lt volkswagena passata b5 TDI 1.9 su 150kW, o už 8400 audine quatro 2.6 Turbo su 240kW...

Redaguota , nario Hyperion
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau aišku kad už 1800 kažkur gausi 40proc. silpnesni pc.. Aš jau geriau eičiau per kaimynus žole papjaut dar ką nors užsidirbčiau tuos 120lt ir nusipirkčiau pc 40proc. galingesni negu kad už 1800-1900lt...

http://www.skytech.lt/krepselis-63073.html nežinau ką dar galima sudėt lievesnio kad už 1900lt būtu, nebent kišt GTX 660 kuri ir yra už GTX 760 silpesne beveik 40proc.

Redaguota , nario Hyperion
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...