Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4697 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

http://www.razerzone...ore/razer-blade Šitą jai žaidimams, bet jis ~5k kainuoja :/, bet loptopo zaidimam nepirk nebent šitą, o kiti užkais ir haną.

Jauti ką siūlai ? ;D už tokią kaina http://www.xmx.de/shop/product_info.php?products_id=8868&tab=1#tabs šita daug labiau apsimoka imt, o laptopai ataip ataip visi kaista... Nebent tie vadinami Army kur lagamino dydžio tai ten jau vos ne cooleriai stovi kaip ant stacionaro...

Jeigu žmogui reikia laptopo koks jums skirtumas kodėl jam jo reikia? Jis nenori to jūsų stacionaro ir vistiek jūs jį kišat. Siūlykit jūs jam laptopus, o ne galvą kvaršinkit arba sudėsiu visiem įspėjimus už free-postinimą.

Mes zmogui siulom kas yra geriau ir taupiau ,tai kad manau niekas cia nepostina free nes ka jis sumokes ilgai manau nelaikys.

money gaat money komt money blijft nooit!

Jeigu žmogui reikia laptopo koks jums skirtumas kodėl jam jo reikia? Jis nenori to jūsų stacionaro ir vistiek jūs jį kišat. Siūlykit jūs jam laptopus, o ne galvą kvaršinkit arba sudėsiu visiem įspėjimus už free-postinimą.

Jau per daug sau leidi su tais įspėjimų dėliojimais ir dar gąsdini. Čia diskusijų forumas, kiekvienas reiškia savo nuomonę.

--

http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Toshiba/Toshiba_Satellite_L850-15X_Bla/PSKDNE-00J004G3/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=429977

Mes zmogui siulom kas yra geriau ir taupiau ,tai kad manau niekas cia nepostina free nes ka jis sumokes ilgai manau nelaikys.

Žmogus rašo laptopą. Jūs ateinat, net nepagrįstą mintį pasakot. Maždaug būtų taip .

Kokius lenkiškus agurkus siūltymėte? Ilgavaisius ar paprastus?

"Ne imk lietuviškus"

Gal labai netikės pavyzdys, bet jeigu siūlote įrodykite žmogui, kad stacionarus yra geriau. Gal žmogui galimybės išvis stacionaraus turėti nėra. Pirma tai susižinokit ;)

Žmogus rašo laptopą. Jūs ateinat, net nepagrįstą mintį pasakot. Maždaug būtų taip .

Kokius lenkiškus agurkus siūltymėte? Ilgavaisius ar paprastus?

"Ne imk lietuviškus"

Gal labai netikės pavyzdys, bet jeigu siūlote įrodykite žmogui, kad stacionarus yra geriau. Gal žmogui galimybės išvis stacionaraus turėti nėra. Pirma tai susižinokit ;)

Bet jei mes domėsimės ar žmogus turi galimybę turėti stacionarų kompiuterį, tu vėl grasinsi su įspėjimais, nes mes jam siūlom ne nešiojamą kompiuterį, o kalbam apie stacionarų.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4697 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...