Peršokti į turinį

Reikia pagalbos (Minecraft)


guzas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1. Sveiki, man reikia pagalbos, Aš sukures Gm Privilegija ir reikia padaryti kad neitu išmesti itemu kad neleistu. Viename serveryje mačiau ir labai patiko nes geras dalykas yra kad Gm pvz nusiperki ir kad itemu neitu mėtiti tik statyti ir griauti. Jei kas žino kaip padaryti rašykite čia arba skype: guzas131

2. Ir dar kaip padaryti kad neitu su tnt sprogdinti , pvz padeti tnt padegi sporgsta bet nieko neištaško,nesiugriauna. :)

3. Turiu Faction plugina ir kai sukuri factiona nraso koks factono pavadinimas.Pvz: Killeriai ir kai rasai per chata neraso iš kokio factiono rašo žmogus.

Tikrai atsiliginsiu +R3p daug !

Redaguota , nario guzas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Del Faction jeigu nerodo fc pavadinimu reiskia Atsisiuntei nauja Fc plugina .Naujas Pluginas man visai nepatinka kitokios komandos, negali griauti nariai kol nepaaukstini juos bet ir yra privalumu galima padaryti kad Warzonoje neprarastum f power

Jeigu nori kad rodytu pavadinimus Atisiusk senesne versija .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...