Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiulikit travian servu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Debilas esi kaip tik tokie geriausi ne kaip tavo kosminiai shudai tavo ne serveris o pieva .. asilas esi nesigilink y kitu serverius palik visus ramybej kiek esu postu rades tavo visiemsknisi prota

Gerai debile dabar klausyk, jei mandru primeti.. Visiems yra p* ant lėtų serverių, todėl dauguma Lietuvių kuria minimum 100x serverį [dažniausiai minimum 300x], na o paskui net nepagalvoja kaip greit paluš jie. Retas atvejis būna jei leidžia ~9x, 50x serverį, todėl sakau kad tokių nelabai rasi.

Antra visiems knisu prota nes jie ilgai neišsilaikys, ir kas būna? Pyst po savaitės viskas buginasi, lūžta.... Kai nieko nežinai tai lengva stumti? :)

P.S mano max būna 50x serveriai, tik testu dabar 100x paleistas.

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai debile dabar klausyk, jei mandru primeti.. Visiems yra p* ant lėtų serverių, todėl dauguma Lietuvių kuria minimum 100x serverį [dažniausiai minimum 300x], na o paskui net nepagalvoja kaip greit paluš jie. Retas atvejis būna jei leidžia ~9x, 50x serverį, todėl sakau kad tokių nelabai rasi.

Antra visiems knisu prota nes jie ilgai neišsilaikys, ir kas būna? Pyst po savaitės viskas buginasi, lūžta.... Kai nieko nežinai tai lengva stumti? :)

P.S mano max būna 50x serveriai, tik testu dabar 100x paleistas.

kalbek uz tave bybiasnuki

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...