Quantum'as

Dynamex Prisistato

Recommended Posts

Sveiki, taigi mano vardas yra Domantas, man 16 met┼│, gyvenu Kaune, m─Śgstu automobilius, taip prie j┼ź dirbti. Dar kartais m─Śgstu papie┼íti, k─ů nors idomaus nuveikt ar ┼íiaip ka┼żk─ů nuveikt. ┼áiuo metu mano tikslas yra sukurti ka┼żkok─» serveri kurioj lietuvoj n─Śra dar buve, esu pasidom─Śj─Ö apie tai, tai vat. Mano planai yra i┼ívykti ─» Amerika gyventi, ┼żinoma bandysiu igyvendinti savo tiklsa, tai atidaryti Amerikoj geriausia automobili┼│ servisa. Taip ir mano ┼íioks toks tikslas yra isigyti Nissan Skyline GT-R R34 Arba Nissan GT-R. Kol dabar tik 16 tai dar prie kompo s─Śd┼żiu ir bandysiu igivendinti lietuvoje vien─ů i┼í geriausi┼│ serveriu, bet nesakau kad esu totalus nolifer'is. Nesakau kok─» darysiu server─». Ateityj─Ö nor─Ś─Źiau suorganizuoti koki─ů i┼ívyka su automobiliais ten drift ir t.t, taip dar ateityje ikurti drift'o bendruomen─Ö pavadinimu: "United Drifter's" ┼żinoma ie┼íkosim nari┼│ patekti i ┼íi─ů bendruomene, beto padarysim kaip var┼żybas ar ka┼żk─ů tokio patenkant i m┼źs┼│ bendruomen─Ö. Taigi tokie mano tikslai. Taigi ┼íioks toks prisistatymas.

Redaguota , nario Dynamex
  • Teigiamai 3

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Tai tu pats ir nusi┼íneki, ─Źia tikslas yra, ir jis tiek nekainuoj─ů. Ne ne pirma ma┼íina. Taigi ir prad─Śjau taupyt nu, kas dar tau neai┼íku? Nebent tu ─» litus verteis. Nissan GT-R pasidom─Śk kas per ma┼íina. O a┼í taupau ant Nissan Skyline GT-R R34

Redaguota , nario Dynamex
  • Teigiamai 2

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

Skelbimai

• SuperGames programele
  • SuperGames programele