Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dynamex Prisistato


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3942 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi mano vardas yra Domantas, man 16 metų, gyvenu Kaune, mėgstu automobilius, taip prie jū dirbti. Dar kartais mėgstu papiešti, ką nors idomaus nuveikt ar šiaip kažką nuveikt. Šiuo metu mano tikslas yra sukurti kažkokį serveri kurioj lietuvoj nėra dar buve, esu pasidomėję apie tai, tai vat. Mano planai yra išvykti į Amerika gyventi, žinoma bandysiu igyvendinti savo tiklsa, tai atidaryti Amerikoj geriausia automobilių servisa. Taip ir mano šioks toks tikslas yra isigyti Nissan Skyline GT-R R34 Arba Nissan GT-R. Kol dabar tik 16 tai dar prie kompo sėdžiu ir bandysiu igivendinti lietuvoje vieną iš geriausių serveriu, bet nesakau kad esu totalus nolifer'is. Nesakau kokį darysiu serverį. Ateityję norėčiau suorganizuoti kokią išvyka su automobiliais ten drift ir t.t, taip dar ateityje ikurti drift'o bendruomenę pavadinimu: "United Drifter's" žinoma ieškosim narių patekti i šią bendruomene, beto padarysim kaip varžybas ar kažką tokio patenkant i mūsų bendruomenę. Taigi tokie mano tikslai. Taigi šioks toks prisistatymas.

Redaguota , nario Dynamex
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai tu pats ir nusišneki, čia tikslas yra, ir jis tiek nekainuoją. Ne ne pirma mašina. Taigi ir pradėjau taupyt nu, kas dar tau neaišku? Nebent tu į litus verteis. Nissan GT-R pasidomėk kas per mašina. O aš taupau ant Nissan Skyline GT-R R34

Redaguota , nario Dynamex
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3942 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...