STEAM ┼żaidimai

Parduodu dizainus.

Recommended Posts

.PSD + php-fusion kodas.

JE8E.gif

.PSD

jbggyEQhB676Ok.png

Kaina sutartin─Ś. Kreipkit─Śs kontaktais.

Facebook: candgsolution@facebook.com

Redaguota , nario Dr. Kritikas
  • Teigiamai 1

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

D─Śkui, d─Śkui. Nupirkusiam bent vien─ů dizain─ů gal─Śsiu prid─Śti dar vien─ů sukoduota, neplatint─ů dizain─ů. :)

Patikimas

A─Źi┼ź. U┼ż dizainus manau noriu tikrai nedaug, perkant bent vien─ů dizain─ů banku, gal─Ś─Źiau prid─Śti dar vien─ů unikal┼│ ir sukoduot─ů PHP-F dizain─ů.

A─Źi┼ź. U┼ż dizainus manau noriu tikrai nedaug, perkant bent vien─ů dizain─ů banku, gal─Ś─Źiau prid─Śti dar vien─ů unikal┼│ ir sukoduot─ů PHP-F dizain─ů.

Sunku cia parduoti, pats i┼ímeginau, dabar bandau u┼żdarbis.lt, ten yra didesne tikimybe prasisukti grafikoje, kadangi ir kainos padoresnes, ir jei perka tai neverkia :) I┼íbandyk ir pats.

Redaguota , nario Andrius_GReddy

Sunku cia parduoti, pats i┼ímeginau, dabar bandau u┼żdarbis.lt, ten yra didesne tikimybe prasisukti grafikoje, kadangi ir kainos padoresnes, ir jei perka tai neverkia :) I┼íbandyk ir pats.

Sveikas, ┼żinau tiesiog turiu ten kelet─ů atsiliepim┼│, nuo senesni┼│ laik┼│, kai nebuvo tos tapatyb─Śs patvirtinimo, dedant kok─» nors skelbim─ů ─» pardavimus, i┼íkarto nuo administracijos gauni ─»sp─Śjim─ů, d─Śl to kad esi nepasitivrtin─Ös tapatyb─Śs. O d─Śl keli┼│ dizaino paskelbimo, nemanau ar man verta tvirtinis ten t─ů tapatyb─Ö. Jeigu tu kartais esi j─ů pasitvirtin─Ös, gal─Śtum ─»mesti ┼íiuos dizainus, bei para┼íyti mano kontaktus? ;)

Sveikas, ┼żinau tiesiog turiu ten kelet─ů atsiliepim┼│, nuo senesni┼│ laik┼│, kai nebuvo tos tapatyb─Śs patvirtinimo, dedant kok─» nors skelbim─ů ─» pardavimus, i┼íkarto nuo administracijos gauni ─»sp─Śjim─ů, d─Śl to kad esi nepasitivrtin─Ös tapatyb─Śs. O d─Śl keli┼│ dizaino paskelbimo, nemanau ar man verta tvirtinis ten t─ů tapatyb─Ö. Jeigu tu kartais esi j─ů pasitvirtin─Ös, gal─Śtum ─»mesti ┼íiuos dizainus, bei para┼íyti mano kontaktus? ;)

Galeciau, skype: Toredo_8 susisiek.

UP, niekam nereikia? Atiduo─Źiau abu dizainus u┼ż 20Lt banku, pirmasis dizainas yra sukoduotas. :)

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele