Peršokti į turinį

Parduodu dizainus.

STEAM žaidimai

Recommended Posts

.PSD + php-fusion kodas.

JE8E.gif

.PSD

jbggyEQhB676Ok.png

Kaina sutartinė. Kreipkitės kontaktais.

Facebook: candgsolution@facebook.com

Redaguota , nario Dr. Kritikas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū. Už dizainus manau noriu tikrai nedaug, perkant bent vieną dizainą banku, galėčiau pridėti dar vieną unikalų ir sukoduotą PHP-F dizainą.

Sunku cia parduoti, pats išmeginau, dabar bandau , ten yra didesne tikimybe prasisukti grafikoje, kadangi ir kainos padoresnes, ir jei perka tai neverkia :) Išbandyk ir pats.

Redaguota , nario Andrius_GReddy
Nuoroda į komentarą

Sunku cia parduoti, pats išmeginau, dabar bandau , ten yra didesne tikimybe prasisukti grafikoje, kadangi ir kainos padoresnes, ir jei perka tai neverkia :) Išbandyk ir pats.

Sveikas, žinau tiesiog turiu ten keletą atsiliepimų, nuo senesnių laikų, kai nebuvo tos tapatybės patvirtinimo, dedant kokį nors skelbimą į pardavimus, iškarto nuo administracijos gauni įspėjimą, dėl to kad esi nepasitivrtinęs tapatybės. O dėl kelių dizaino paskelbimo, nemanau ar man verta tvirtinis ten tą tapatybę. Jeigu tu kartais esi ją pasitvirtinęs, galėtum įmesti šiuos dizainus, bei parašyti mano kontaktus? ;)

Nuoroda į komentarą

Sveikas, žinau tiesiog turiu ten keletą atsiliepimų, nuo senesnių laikų, kai nebuvo tos tapatybės patvirtinimo, dedant kokį nors skelbimą į pardavimus, iškarto nuo administracijos gauni įspėjimą, dėl to kad esi nepasitivrtinęs tapatybės. O dėl kelių dizaino paskelbimo, nemanau ar man verta tvirtinis ten tą tapatybę. Jeigu tu kartais esi ją pasitvirtinęs, galėtum įmesti šiuos dizainus, bei parašyti mano kontaktus? ;)

Galeciau, skype: Toredo_8 susisiek.

Nuoroda į komentarą

• Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 5 savaičių...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...