Tomyoo^^

http://jm-travi.us.lt/

Recommended Posts

Sveiki,

Šiandien noriu pristatyti naują Travian serverį.

Taip taip, žinau kad jų da*uje ir visi vienodi.. Bet! šis www.JM-Travi.us.lt travian serveris yra išverstas visas į Lietuviu kalbą!

Žaidime yra dvi kalbos tai Anglų ir Lietuvių. Atėję į pagrindinį puslapį jus kairiajame šone pamatysite vėliavas, Anglu ir Lietuvių, todėl ant kokios vėliavos paspausit tokia kalba ir turėsit ( Galima kas kart pasikeist. )

Serverio vertimas pradėtas: 2013.02.18

Serverio vertimas baigtas: 2013.02.20

Serverį vertė: Juozas (MixiTas)

Nesakau kad serveris yra visiškai 100% išverstas, gali kai kur būti neišversta ( Mažai tikiuosi ) ar ten Lietuvių kalbą blogai parašyta, todėl jei randate parašyta blogai, neišversta būtu gerai kad pasakytumėte man, aš iškarto išversiu, ir už pastebėjimą atsidėkočiau šiek tiek duodamas aukso.

www.Frageris.eu - Travian serveris

www.Frageris.eu/sms - SMS sistema ( Ne automatizuota, bet greitu metu atomatizuosiu ) [ LT / EN ] Kalbomis.

Šis skriptas turės 5 gentis.

1. Laukuviniai.

Aprašymas:

Laukuviniai yra labai greiti ir stiprūs. Jie nebijo mirčiai žiūrėti į akis, mirtis bijo jų!

2. Arabai

Arabų imperijos žmonės yra labai agresyvūs, ir labai pavojingi, jie dažniausiai išlenda naktį kaip sutemsta ir pradeda savo skerdynes prieš kitas gentis, arabai yra pasižymėję savo aršumu todėl jei nori būti aršus rinkis šia gentį..

Na o visos kitos įprastos, tai Romėnai, Galai, Germanai. Manau apie juos nereikia aprašyt nes jau tikrai jūs patys žinot..

KONTAKTAI:

[ Savininkas ]

Vardas:Juozas

Skype:TheMixiTas

P.s mūsų facebooke grupė: www.Facebook.com/MTX.Travi

Redaguota , nario Tomyoo^^
 • Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • Naujausios temos

 • Naujausi būsenos atnaujinimai

  Informacija apie mainų/pirkimų/pardavimų reklamas būsenos atnaujinimuose!

  Prieš perkanat/parduodant/mainant iš narių kurie reklamuoja būsenos atnaujinimuose, būtinai patikrinkite jų profiliuose esančius atsiliepimus.
  Nepatariame niekada eiti pirmiems, didelis šansas jog taip būsite apgauti.
  Ypač saugokitės naujų narių.

  • komoda

   Komoda kojinaitės
   Mūsų kokybiškos moteriskos kojinaites yra pagamintos su dvigubu supinti rankogaliai ir sustiprintas kulnas ir toe, kad būtų lengva jums atrodo, jaustis, ir būti jūsų geriausias savarankiškai! Mes turime daugybę juokingų  kojinaites, kurios pagyvins kiekvieno dieną ir leis jums šviesą ant kojų. Rasite daug atitikimo dizaino visose kategorijose, todėl jūs galite gauti vieną jums ir vieną dovana.
   Kojinaitės
   Laikykite kojas sausas ir patogias pasirinkdami aukštos kokybės kojinių porą iš šio kojinaites pasirinkimo. Raskite įvairių stilių, įskaitant šlaunies aukštas kojinaites, kad tilptų viskas nuo kasdienės veiklos iki sporto, žygių pėsčiomis ir kitų intensyvesnių vidaus ir lauko užsiėmimų. Mėgaukitės minkštomis, bet patvariomis medžiagomis ir kvėpuojančiu dizainu, kai vykstate į savo kasdienį gyvenimą.
   Komoda kojinaitės
   Ieškokite kojinaites, specialiai sukurtų tam tikram sportui, kad maksimaliai padidintumėte savo našumą, kai išeinate į lauką ar teismą. Kojinaites, yra skirtos padėti jums atvėsti ir patogiai didelio intensyvumo situacijos, kad būtų lengviau sutelkti dėmesį į žaidimą.
   Kojinaitės internetu
   Kai kurios kojinaites internetu mūsų pasirinkime tinka įvairioms situacijoms, suteikiant konkrečią naudą. kojinaites internu puikiai tinka bėgimui ir didelio aktyvumo sportui, pavyzdžiui, futbolui, snugly montavimui ir papildomos paramos teikimui apatinę koją. Komoda.lt elitinės kojinaitės idealiai tinka beveik bet kokiai veiklai, suteikia komfortą aplink visą pėdą, kad padėtų atitolinti išsekimą.
    
   https://komoda.lt/lt/apatinis-trikotazas/kojines-ir-pedkelnes/kojines-ir-pedkelnes-moterims/kojinaites/
   1. Atsakymų nėra
  • Kefyras

   https://www.supergames.lt/topic/328573-rocket-league-lietuva-discord-serveris/
   Rocket League Discord serveris!
   1. Atsakymų nėra
  • Speicas

   samp.sang.lt:7777 | sang.lt
   1. Atsakymų nėra
  • *Jack_Frank*

   samp.tgplife.lt
   1. Atsakymų nėra
 • Populiariausi nariai


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele