Peršokti į turinį

Respect The Epsilon


bobwert

Recommended Posts

logo.png

'''Epsilon''' - Komanda buvo įkurta pagal idėją, kurią sugalvojo wersas1, 2012 metų Balandžio 17 dieną. Komanda nuo to laiko pažengė ganėtinai toli. Epsilon susiformavo ryškias pažiūras, įsikūrė savo svetainę ir išplėtė idėją apie saugomus serverius į vienus didžiausių Lietuvos projektų ir prisijungė tikrai vertingų narių į savo gretas. Epsilon pačioje pradžioje susidarė tik iš 6 žmonių, o dabar išsiplėtė dvigubai.

Svetainė

Pirmoji svetainė buvo epsilon.ql.lt, epsilon komanda nusprendė ir nutarė svetainę perkelti į .lt domeną.

Buvo rėmėjų ir daug kitų fanų kurie norėjo kad veiktų svetainė. Taigi ir buvo nupirkta svetainė kuri pilnai išleista ant kito domeno buvo 03-23-2013

Ką epsilon daro, ką veikia? --

Komanda susikūrė su idėja "išgryninti" minecraft bendruomenę ir pašalinti vienadienius serverius, kenkėjiškus vartotojus ir visų galų apgavikus iš jos. Komanda siekia išplėsti savo saugomų serverių tinklą iki maksimumo, o taip vadinamus vienadienius šūdserverius bei nepagarbių ir apgaudinėjančių vartotojų ratą- išnaikinti, besinaudojant įvairiais žaidimo exploitais ir savo kurtomis priemonėmis. Komanda taip pat siekia apšviesti ir pradžiuginti lietuvius savo dukterinėmis komandomis: EpsiBuild, EpsiGrief, EpsiHow ir EpsiPlay.

Svetainėje kokio pobūdžio? --

Svetainė turinti forumų, ir susirašinėjimą. Galima bendrauti, diskotuoti, aptarinėti serverius. Yra atskiros temos kaip "Statiniai" , "Modai" , "Gfx darbai"

Svetainė yra kaip minecrafterių bendruomenė + prisidėjusi komanda.

"Premium" rangas --

Tai yra kaip remėjo padeka. Šiame range jums bus pridėta nauja forumo kategorija, kurioje rasite įdomių įvairenybių, nemokamų dalykų, crack'ų ir pan., forume galėsite dalintis + ir - reputacijos taškus, taip pat "Epsilon" client'e bus uždėtas apsiaustas (cape, cloak) jį matys tik tie, kas turi "Epsilon" clientus

Epsilon Komanda

Redacted

www.epsilon.lt

Čia informacija apie Epsilon komandą ir svetainę.

Kviečiu visus apsilankyti forume ir mielai pabendrauti ;)

Redaguota , nario Wolfram
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį


  • Parašė po 2 savaičių...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Sukurti naują...