bobwert

Respect The Epsilon

Recommended Posts

logo.png

'''Epsilon''' - Komanda buvo įkurta pagal idėją, kurią sugalvojo wersas1, 2012 metų Balandžio 17 dieną. Komanda nuo to laiko pažengė ganėtinai toli. Epsilon susiformavo ryškias pažiūras, įsikūrė savo svetainę ir išplėtė idėją apie saugomus serverius į vienus didžiausių Lietuvos projektų ir prisijungė tikrai vertingų narių į savo gretas. Epsilon pačioje pradžioje susidarė tik iš 6 žmonių, o dabar išsiplėtė dvigubai.

Svetainė

Pirmoji svetainė buvo epsilon.ql.lt, epsilon komanda nusprendė ir nutarė svetainę perkelti į .lt domeną.

Buvo rėmėjų ir daug kitų fanų kurie norėjo kad veiktų svetainė. Taigi ir buvo nupirkta svetainė kuri pilnai išleista ant kito domeno buvo 03-23-2013

Ką epsilon daro, ką veikia? --

Komanda susikūrė su idėja "išgryninti" minecraft bendruomenę ir pašalinti vienadienius serverius, kenkėjiškus vartotojus ir visų galų apgavikus iš jos. Komanda siekia išplėsti savo saugomų serverių tinklą iki maksimumo, o taip vadinamus vienadienius šūdserverius bei nepagarbių ir apgaudinėjančių vartotojų ratą- išnaikinti, besinaudojant įvairiais žaidimo exploitais ir savo kurtomis priemonėmis. Komanda taip pat siekia apšviesti ir pradžiuginti lietuvius savo dukterinėmis komandomis: EpsiBuild, EpsiGrief, EpsiHow ir EpsiPlay.

Svetainėje kokio pobūdžio? --

Svetainė turinti forumų, ir susirašinėjimą. Galima bendrauti, diskotuoti, aptarinėti serverius. Yra atskiros temos kaip "Statiniai" , "Modai" , "Gfx darbai"

Svetainė yra kaip minecrafterių bendruomenė + prisidėjusi komanda.

"Premium" rangas --

Tai yra kaip remėjo padeka. Šiame range jums bus pridėta nauja forumo kategorija, kurioje rasite įdomių įvairenybių, nemokamų dalykų, crack'ų ir pan., forume galėsite dalintis + ir - reputacijos taškus, taip pat "Epsilon" client'e bus uždėtas apsiaustas (cape, cloak) jį matys tik tie, kas turi "Epsilon" clientus

Epsilon Komanda

Redacted

www.epsilon.lt

Čia informacija apie Epsilon komandą ir svetainę.

Kviečiu visus apsilankyti forume ir mielai pabendrauti ;)

Redaguota , nario Wolfram
 • Teigiamai 2
 • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė neverlight
   Ieškau žmogaus kuris kada nors hostino Minecraft serverį su hostinger.
  • Parašė Fluxus
   Ar kada susimąstei kad būtent tu galėjai būti Eifelio bokšto įkūrėjas, Piza bokšto inžinierius, ar net Baltųjų Rūmų savininkas?
   Visa tai gali tapti ranka pasiekiama - minecraft pasaulyje!
   ZebFlux.eu Vanilla Minecraft serveris yra vienas nedaugelio Lietuvos serverių, kuris naudoja planetos žemės žemėlapį, kurio mastelis 1:2000. Žemėlapis neturi žymių pastatų - vadinasi persikelsime į pasaulį be gatvių miestų ir žymių vietovių, o tu būsi tas, kuris sukurs pirmuosius miestus, pastatus bei tapsi pasaulio dalimi!

   ZebFlux serveris startavo pavasarį su 1.12.2 versija. Pirmoji serverio sukūrimo priežastis sujungti draugų ratą, kartu mokytis statytis, bei kurti serverį MineCraft platformoje. Vėliau nuspręsta jį paruošti viešai. Nors tai ir pirmas mūsų kurtas minecraft serveris su kiekviena diena vis labiau tobulėjo pats serveris, mūsų  supratimas kaip veikia serveris, ko jam reikia, kad būtų įdomu žaisti ir patirti išlikimo jausmą, džiaugsmą pastačius naują statinį.
   Spalio mėnesį buvo nuspręsta serverį migruoti į naują 1.16.3 versiją, kurioje serveris turėjo atsinaujinti iš esmės:
     Žemėlapio dydis (padidėjo)   Stabdomas PvP "gatvėje". PvP bus galimas tik tam skirtoje arenoje   Ekonomikos  atnaujinimas (naujas shopGUI, Job sistema ir kt.)   Išvaizdos pasikeitimai bei kiti patobulinimai   Mažesnė serverio apkrova, klaidų ištaisymas   Discord kanalo atnaujinimai
   Vos prisijungus į serverį tavo kelionė prasidės viduryje jūros esančiame laive, kur rasi visą reikiamą informaciją, bei kaip pasiekti bet kurį žemyną!
   Kiekvienas žemynas pasižymi realistiškumu, nes Biomes išdėstyti, pagal realybėje esančias klimato zonas. Nuo pat dykumos iki gilaus vandenyno. Resursai taip pat - ten kur daug aukso tikrame pasaulyje, rasi ir čia.
   O jei norėsis draugiškai pakovoti su gyventojais, jūsų laukia PvP zona, kuri apsaugota nuo pabėgimo, komandų naudojimo, tad kova bus sąžininga.
   Arena didelė, todėl galėsite kovoti keliese vienu metu, o žiūrovai saugiai stebės kovas iš tribūnų.

   nuo 2020-11-06  paleidžiama atnaujinta versija iš 1.12.2 į 1.16.3.
   Tuo metu bus išvalyti senųjų bendruomenės narių statiniais, atkurtas žemėlapis, panaikinti vartotojai, išvalyta ekonomika.
   Vadinasi pasaulis laukia naujų gyventojų, kurie sukurs naują pasaulį sau ir kartu bendruomenei!
     Mūsų serveris priima tiek legalius, tiek ne minecraft žaidėjus.   Vartotojai savo ir serverio informaciją gali sekti mūsų puslapyje: https://zebflux.eu/   Kaip atrodo žemėlapis ir kur yra šiuo metu žaidėjai galite stebėti čia: http://map.zebflux.eu/   O bendrauti ir dalintis įspūdžiais galime mūsų discord kanale: https://discord.gg/dcuEdXM Laukiame jūsų prisijungiant į naujo pasaulio pradžią!
    
  • Parašė Faivas
   Labas!
   Tai pradėkim nuo prisistatymo. Esame naujas privatus „Minecraft“ serveris. Serveris nėra skirtas vien statybų projektams. Serveris skirtas visiems jauniems ir dideliems! Nesvarbu kokio amžiaus bebūtum, svarbu jog mokėtum kultūringai elgtis, mokėti bendrauti ir pritapti prie serverio žaidėjų. To prireiks, nes serveryje žaidžiame išvien, kaip sakoma dėl žmonių ir dėl valstybės. Taip kalbant apie valstybęs ir jų įstatymus bus ir tokių dalykėlių serveryje. Lauksime ir kūrybingu žmonių, ne tik kuriančių įvairų tūrinį „Youtube“ ar „Twitch“ platformose, bet ir sugebančių sugalvoti inovacijų pačiame serveryje. Kaip pavyzdį paimkime, Karališkame Kaime vyksta konfliktas dėl maisto nepasidalinimo ir galbūt tu galėsi išspręsti šį konfliktą taikiai, net kai niekas nepraras nieko ir dar tu pasipelnysi, arba ūkininkas bus tiek įsiutęs, jog nenorės derėtis. Pažadame jog serveryje pasijus nemažai roleplay situacijų.
   Istorija:
   Susikūrėme pasaulį ir pradėjome žaisti, nuplaukus už kelių šimtų blokelių radome įspudingus kalnus ir nusprendėme gyventi būtent juose. Poto dar pasikvietėme draugų tada galiausiai sukūrėme anketas jog visi kartu galėtume žaisti. 
   Serverio Vadovybė:
   Tikriausiai kai pamatėte sakinį- „gyventi sau“ šiek tiek pabūgote, bet taip jau yra, jog dabar esant pačiame serverio istorijos pradžioje viskas tik prasideda ir tikrai nebūsite nuskriausti Lordo ar jų patarėjų. Kaimelio Parlamentas visada lauks jūsų idėjų, o ūkio sektorius visada bus pasiruošęs duoti jums maisto.
    
   Serverio Tikslas:
   Aiškumais kaip ir visi serveriai nori draugiškos ir taikios bendruomenės, bet ne visada to pavyksta. Mūsų planas yra su suburtais žaidėjais sukurti serverio istorija, jo įstatymus, teismus, religijas ir t.t. Visi gyvensime kartu, o ką gali žinoti gal po metų ar dviejų mūsų Karališkasis Kaimas skils ir visi eis savo keliais, statytis savo namus ir gyventi sau.
    
   Galiu pasakoti ir pasakoti, bet kodėl nepatyrus nuotykių pačio akimis!
   Dar labai svarbus dalykas, tai yra PRIĖMIMAS:
   Norint jog jus priimtu reikia
   > Tūrėti legalią „Minecraft“ paskyrą.
   > Būti kantriam ir mokėti palaukti anketu rezultatų.
   Primename jog šiame serveryje amžiaus cenzo nėra, bet priimdami atsižvelgiame į žmogaus išprusimą ir kitus dalykus.
   „Discord“ grupė- https://discord.gg/K8Ym5za87F
   Anketos- https://forms.gle/3gyD1oR3AGfwM58i8
    
   Dėkojame už dėmėsį.
   -145 Dimensijos Komanda
   Na ir dar trumpas montažiukas
   -
    
  • Parašė FraQy
   Sveiki, gal kas turite išverstą SaberFactions lang.yml failą į Lietuvių kalbą ?
 • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele