.lukonic`

Registracijos/prisijungimo sistema

Recommended Posts

Sveiki, gal kas galit ─»d─Śt registracijos/prisijungimo skript─ů? Nor─Ś─Źiau i┼ísianalizuot kaip jis padarytas :)

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Registracijos skriptas:

Zmogus prisijungia, tikrinama ar yra toks acc, jeigu ne. Ismetama registracijos lentele, reikia irasyti slaptazodi, psirinkti lyti irasyti email ar dar ka nors ko tau reikia. Sukuriamas failas ir leidziama zaisti.

Login skriptas:

Zmogus prisijungia, patirktinus ar failas egzistuoja ismetama prisijugimo lentele kur reikia irasyti slaptazodi, dar gal but ir saugos klausima atsakyti. jeigu viskas teisingai irasoma, yra ikeliama informacija is failo ir leidziama zaisti.

Noshit sherlock. Kam tu man cia rasai? As gi ir pats tiek suprantu. As noriu paziuret kaip padaryta, paziurt kokias funkcijas nudoja

Nor─Ś─Źiau i┼ísianalizuot kaip jis padarytas :)

Tavo zodziai? Tavo...

Tai ir rasyk, kad tau funkcijos idomios tai ir paaiskinsiu. Ir siaip funckijos priklauso nuo to, ar tu serveri su dini, y_ini ar mysql darysi ar dar kokia kita saugojimo sistema. Taip, kad geriau klausk tiesiogiai, negu cia imt kazkoki skripta ir ziuret kaip jis padarytas ir dar velniai zino ar jis geras bus...?

*Myliu SuperGames.lt* ka man cia ir besigyncyt. Skripto *Myliu SuperGames.lt* pasiau, tai reiskias man skripto reiia. As jau ji paziurejes pats pasiziuresiu ar jis geras as ne, ir man betkokiu reg sistemu reik, tiek su mysql, tiek u dini ir kokiu tik velniu yra.ismokit skaikyt temas pries postindami

ten gi blogas man atrodo kodas :D susimales :oo

Tai tu susimales ... Viskas ten gerai , normalus tas kodas . Bet geriau naudok y_ini , nes dini jau pasenes , blogai krauna .

Mysql patogiausia valdyt yra. Kadangi viskas valdoma per phpmyadmin. O y_ini failai, reikia visko paciam ieskot :) ir siaip su mysql gali ir vvp sujungt ir t.t. daug dugiau galimybiu.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele