Hermulis

delete

Recommended Posts

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė vhasabis
   Sveiki SuperGames.lt forumo lankytojai,
   Su tavimi sveikinasi vienas iš Royal-Santos projekto pagrindinių savininkų - vhasabis, žaidime žinomas kaip - Desmond_Doss. Šiandieną norėčiau jums pristatyti naują projektą kuris žengia pirmuosius žingsnius į SA-MP bendruomenę. Šio projekto tikslas yra sukurti kuo kokybiškesnį ir panašesnį žaidimą į tikrąjį gyvenimą bei surinkti kuo didesnę ir draugiškesnę bendruomenę, nes nuo jos priklauso - projekto ateitis. Serverio komanda yra pasiryžusi visą savo sukauptą patirtį, turimą laiką, pastangas, idėjas skirti būtent Royal-Santos projektui. Royal-Santos komanda yra pasiruošusi ir nori pritraukti kuo daugiau lankytojų ir parodyti, kad sampas vis dar gyvas ir dar ilgai tekės jūsų venose, kad jis turi ką parodyti ir sugeba sudominti ne vieną ir ne du žmones. Visas veiksmas vyks, kaip jau suprantate iš projekto pavadinimo Los-Santos mieste. Kodėl būtent šis miestas? O gi todėl, nes tik čia mes galime įgyvendinti savo kauptas idėjas, ir suteikti žaidėjams puikų, unikalų, bei komfortišką žaidimą, kad į šį projektą galėtų pasikviesti ir savo draugus/gimines, kad puikiai, bei linksmai galėtų praleisti savo laisvą laiką mūsų Royal-Santos serveryje. Na, o dabar apie mūsų sistemas, bei serveryje egzistuojančius darbus skaitykite žemiau.
    
    
   • MISIJOS, DOVANOS ATSIĖMIMAS
   Kaip ir dauguma norime gauti papildomų patirties taškų bei daugiau pinigų, tai įgyvendinti padės misijų ir dėžių sistema serveryje. Kiekvienas žaidėjas norėdamas praeiti pro visas misijas turės tikrai pasistengti, jūsų laukia išties nelengvi išbandymai. Serveryje galėsite vykdyti įvairias misijas su komanda /misija. Už misijas gausite įvairius prizus, kaip serverio patirties taškų ir pinigų. Taip pat vos tik prisijungus į serverį galėsite nuvykti į dovanos atsiėmimą ir atsiimti sau priklausančią dovaną, vėliau dovaną galėsite atsiimti po 24h t.y vienos dienos.
    
   • LOTERIJA
   Loterijos sistema - mūsų serveryje egzistuoje loterijos bilietai kuriuos galima įsigyti nuvykus į tam tikrą vietą. Kiekvienas nupirktas bilietas padidina tikimybę laimėti didįjį loterijos prizą. Serveryje yra loterijos sistema, kiekvieną dieną galėsite nusipirkti loterijos bilietą ir po kelių minučių sužinoti ar laimėjote 10.000 serverio pinigų. 
    
   • NAMŲ SISTEMA
   Namų sistema serveryje ganėtinai paprasta tačiau reikalinga, namus galės pirkti visi serverio žaidėjai aišku jei turės pakankamą pinigų kiekį. Nusipirkus namą galėsite duoti savo namo raktą kitam žaidėjui. Visi serverio namai turės skirtingus interjerus. Savo nuosavame name name jūs galėsite laikyti savo pinigus taip pat galėsite tobulinti savo namo interjerą, kuo daugiau ištobulinsite savo namo interjerą tuo jis bus didesnis ir erdvesnis. Namuose taip pat galėsite pavalgyti visiškai nemokamai, o tai leis jums sutaupyti keletą eurų.
    
   • PRAMOGOS
   Uogavimas - Norint ramesnės veiklos serveryje siūlome uogavimą, uogavimo. Serveryje yra uogavimo sistema, jums tereikės nusipirkti uogavimo reikmenis turguje, tada nuvykti į mišką ir uogauti, surinktas uogas galėsite parduoti ir taip užsidirbti. Kasykla - Tai dar viena iš daugelio veiklų serveryje kurią užsiimti tikrai apsimoką. Kasykloje galite iškasti įvairių medžiagų tokių kaip - metalas, auksas, sidabrą ir  deimantai. Tiesa deimantai yra vertingiausi. Deimantus galėsite išsikeisti tiesiog į kreditus kuriuos galėsite išleisti norimoms paslaugoms. Miškas - Nuvyke į netoli miško esančia parduotuve galėsite įsigyti krepšelį kuris bus reikalingas grybams rinkti. Nuvyke į miška prisirinksite grybų kuriuos vėliau galėsite parduoti parduotuvėje. Grybų yra skirtingų rūšių ir skirtingos pardavimo kainos.
    
   • DARBAI BE PAKVIETIMO
   Serveryje jus pasitiks picerinkų, krovėjų, inkasatorių ir gaisrininkų darbai, kurie nereikalaus direktoriaus pakvietimo. Į juos galėsite įsidarbinti surinkę tam tikrą reikalaujamą serverio patirties taškų kiekį. Picerininkai - pradėjus dirbti šiame darbe jūsų pagrindinė užduotis taps skanių picų išvežiojimas į tam tikras vietas. Taip jūs galėsite užsidirbti nedidelį kiekį pinigų pragyvenimui ir gausite šiek tiek serverio patirties. Krovėjai - šiame darbe jūs turėsite pasikrauti savo darbinį transportą ir vežioti pakrautus krovinius į tam tikrą vietą, taip užsidirbdami pinigų ir serverio patirties taškų. Inkasatoriai - įsidarbine čia turėsite svarbią užduotį, vežioti pinigus. Juos turėsite pasikrauti į specialius sunkvežimius ir pasikrovę pinigus juos turėsite nuvežti į banką. Gaisrininkai - jūsų užduotis čia gesinti įvairius gaisrus serverio teritorijoje.
    
   • DARBAI SU DIREKTORIAUS PAKVIETIMU
    
   Teisėsaugos sritis atsakinga už serverio nusikalstamų grupuočių malšinimą ir gaudymą. Prižiūri tvarką tiek mieste, tiek už jo ribų, stebi serverio gatveles, vykdo šturmus, atgrobinėja pastatus, vaduoja įkaitus. Teisėsaugininkai nors ir yra dažnai įžeidinėjami ir nevertinami, bet jie atlieka labai svarbų vaidmenį serveryje. Jei tu nori sutramdyti chaosą mieste, gesinti gaujų vykdomą veiklą skersgatviuose!

   Kitas be galo svarbus darbas serveryje yra medikų. Jų užduotis čia gydyti ir padėti žmonės. Medikai turės būti tikri savo srities žinovai, nes jie turės svarbią užduotį aprūpinti visą serverį vaistinėlėmis, kurias patys turės išmokti pagaminti ir tada išvežioti į tam tikrus pasigydymo taškus, kuriuose naujokai turės galimybe pasigydyti nemokamai! Medikai privalės teikti pagalbą policininkams, privalės juos gydyti, kai jie vykdys sunkias operacijas kaip šturmai ir visa kita. Medikai visada privalės būti pasiruošia priimti iškvietimus ir padėti žmonėms. Atlikę visas šias užduotis, jūs užsidirbsite papildomų pinigų.
    

   Atsakingi už transporto priemonių priežiūrą, jų tvarkymą, tobulinimą, bako pripildymą. Mechanikai gali keisti transporto numerius, pakrauti akumuliatorius, pakeisti kuro baką ir kt. Šį darbą siūlau serverio žaidėjams suprantantiems ar nusimanantiems daug apie automobilius ir jų veiklą. Jei manai, jog esi pasiruošęs ir gali sugebėti sutvarkyti ar patobulinti kokią nors transporto priemonę.
    

   Kitaip vadinami Tolimųjų Reisų Vairuotojai. Ši firma ir jos darbuotojai bus atsakingi už serverio tam tikrų įmonių ar parduotuvių sandėlių pripildymą, veš tiek nelegalius, tiek legalius krovinius. Šie žmonės važinėja ilgus atstumus, tad jei esi kelionių mėgėjas ar nori dirbti viename iš projekto pelningiausių darbų, tavo vieta būtent čia!
    

   Taksistų pagrindinė veikla serveryje yra vežioti savo klientus, tai yra serverio žaidėjus. Taksistai serveryje turės savo budėjimo vietas, kuriuose lankosi daugiausiai serverio žaidėjų, taip pat taksistai visada pasitiks naujokus žaidimo pradžioje ir juos vežios nemokamai. Na, o visiems kitiems klientams jie teiks paslaugas už tam tikrą sumą priklausančia nuo nuvežto atstumo, įvertinti kainą taksistams padės komanda serveryje > taksometras. Šiame darbe dirbs tik patyre vairuotojai ir kelių žinovai kurie jums teiks pačias kokybiškiausias pervežimo paslaugas serveryje. Dirbdami taksistu tikrai galėsite susikrauti nemažą pinigų kiekį, aišku tai priklausys nuo jūsų pačių pastangų.
    
   • DARBAI BE PAKVIETIMO
   Serveryje jus pasitiks picerinkų, krovėjų, inkasatorių ir gaisrininkų darbai, kurie nereikalaus direktoriaus pakvietimo. Į juos galėsite įsidarbinti surinkę tam tikrą reikalaujamą serverio patirties taškų kiekį. Picerininkai - pradėjus dirbti šiame darbe jūsų pagrindinė užduotis taps skanių picų išvežiojimas į tam tikras vietas. Taip jūs galėsite užsidirbti nedidelį kiekį pinigų pragyvenimui ir gausite šiek tiek serverio patirties. Krovėjai - šiame darbe jūs turėsite pasikrauti savo darbinį transportą ir vežioti pakrautus krovinius į tam tikrą vietą, taip užsidirbdami pinigų ir serverio patirties taškų. Inkasatoriai - įsidarbine čia turėsite svarbią užduotį, vežioti pinigus. Juos turėsite pasikrauti į specialius sunkvežimius ir pasikrovę pinigus juos turėsite nuvežti į banką. Gaisrininkai - jūsų užduotis čia gesinti įvairius gaisrus serverio teritorijoje.
    
    
   • KITA REIKALINGA INFORMACIJA
   Tinklapis - royal-santos.lt (atidarymas pirmadienį 13:00)
   Serveris - samp.royal-santos.lt (užrakinta)
   Discord - discord.io/royal-santos

    
    
  • Parašė $ndL!ne
   Sveiki, esu pirmakursis studentas studijuojantis programų sistemas. Sukūriau kanalą, kuriame kuo dažniau stengsiuosi streaminti kaip koduoju dizainus, atlieku mokyklinius darbus ir panašiai. Jei susidomėjote, prašome prisijungti. Iš karto sakau esu pradedantysis kodavime, tad dažnai bus klaidų, bet iš klaidų mokinuosi ir stengsiuosi viską pataisyti.
   Nuoroda
   Šiuo metu bandau įsigyti tinkamą įrangą ir įgauti daugiau patirties. Stream'ai yra nutraukti iki Sausio 1d. o po jos pradėsime dirbti rimtai, kursiu tinklalapių kūrimo tutorial ir panašiai. O iki tol mėginsiu susitvarkyti visą twitch platformą, jog jums būtų kuo įdomiau ir smagiau žiūrėti. 
   Šiame kanale bus ne tik tinklalapių kūrimo stream'ai bet ir mano kelių projektų (žaidimo ir įmonės valdymo sistemos) stream'ai. Apie visą tai pakalbėsime Sausio pradžioje. Iki greito!
  • Parašė SkrajojantisOlandas
   Aprašymas 
    
   Discord: Titukas#6558 
    
   Ieškomos pareigos: Pagalbininkas  
    
   Kokio tipo projekto ieškau: SA-MP
    
   Turima patirtis: Patirties turiu daug. Turėjęs ir CS ir SA-MP tematikos projektu. Rimtai susidomėjusius, tai galėsiu pavardinti asmeniškai. Projektais uzsiimu nuo 14-15 metu. Šiuo metu man yra 19 metu. 
    
   Kiti susisiekimo bÅ«dai: asmeninė žinutė Supergames.lt diskusijų forume arba elektroniniu paÅ¡tu [email protected]
    
   Ko tikiuosi is projekto: Tikiuosi, kad projektas butu rimtas ir, kad administracija nenuleistų rankų ties projekto plėtra, tobulinimo tikslai būtų pirmoje vietoje. Turėtų vizija ir tolimesnių ateities planų. 
    
   Mano sugebėjimai:
   IPS/IPB forumo paruošimas pilnam naudojimui. Modifikacijų tvarkymas. Tvarkos palaikymas, aprašymų kūrimas. Administravimas ir moderavimas. 
   Modifikacijos kodavimas, tai tik paprastų sistemų kūrimas ir jų koregavimas. Galimi patarimai iš mano pusės, tai ko reikia ir ko trūksta sistemai. 
   Discord kanalų tvarkymas, modifikacijų įrašymas, tvarkos palaikymas. Botų sutvarkymas ir koregavimas. Pilnas paruošimas naudojimui. Roliu nustatymas ir sutvarkymas. Jeigu trumpiau tariant, tai pilnas paruošimas naudojimui. 
   Modifikacijos pagražinimas/Mappinimas šioje srityje labai daug neišmanau, mapp darbus galiu padaryti, bet nelabai puikiai atrodančius, bet jeigu yra mapperis, tai galiu duoti nemažai patarimų iš savo pusės.
   Paprastų banneriu piešimas, paprastų aprašymų piešimas, forumo rangų ir logotipų piešimas. Darbai irgi nelabai puikus, bet is bėdos galiu ir padaryti ir pasistengti.
   Išvada tokia, kad viska moku, bet po truputi. Pagal aprašymą manau, kad galima suprasti, tai ka moku geriausiai.
    
   Mano asmeninės savybės:
    
   Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą.
   Visada imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis.
   Moku dirbti komandoje ir nepalieku nepadaryto darbo neatlikto.
   Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas,  kūrybiškumas.  
    
  • Parašė N.1
   Sveiki Supergames.lt senbuviai, naujokai, lankytojai, draugai ir ne draugai, pažįstami. Perskaitykite viską, jei jau susidomėjote tema ir užsukote apžvelgti. Viską paaiškinsiu, aprašysiu nuo A iki Z, jei kils klausimų - visada atsakau, tik dažniausiai atsakau į AŽ, į komentarus kartais užtrunku atsakyti, nes nelabai seku temos, kadangi yra neadekvačių žmonių kas komentuoja ne pagal temą arba tiesiog haterių.
   Pradėkime.
   Teikiu visokeriopą nemokamą pagalbą dėl patikimumo / +rep įgavimo. Daugiausiai dirbu / užsiimu ties photoshop'u, (avatarų, viršelių, parašų, reklamos banner'ių ir kt., sukūrimu. Taip pat serverių, forumų kūrimu / paleidimu / kodavimu.
   Dar užsiimu ir FRAG MOVIE / PROJEKTŲ PRISTATOMŲJŲ FILMUKŲ kūryba). 
   Galiu Jums pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 arba samp serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti skiltis, temas ir t.t, jei ko reikia - Parašykite asmeninę žinutę.
   Paslaugos aišku ne už dyką, yra ką galiu padaryti ir nemokamai bet dauguma kainuoja. Kainos tikrai nesikandžioja.
   Ties photoshop'u patirties turiu apie keletą metelių, o ties 1.6 / samp forumų / serverių sukūrimu / tvarkymu turiu apie 10 metų patirties, daug ką žinau / išmanau.
   P.S Taip pat dar parduodu mažus bei didelius kiekius filmai.in taškų bei visokių platformų sekėjus, like'us, didinu grupių narių skaičių iki kliento paprašyto kiekio pagal kainą.
   Esu filmų igarsintojas, ilgą laiką dirbu kartu su filmai.in bei šiek tiek su kitomis filmų svetainėmis, jei reikia įgarsinimo paslaugų ar norite, pageidaujate, kad įgarsinčiau kokį filmą - Parašykite AŽ.
   Nori sužinoti patikimumą? Parašyk AŽ, duosiu įrodymus, realią reputaciją, o ne SG kur daugybę neišprususių, žemo mentaliteto lygio vaikų sumeta už nieką -rep limitą, nors realiai nepatiko tik viena tema...
   Hateriai praeikite pro šoną, niekam Jūs neįdomūs, jei norite įrodymų dėl darbų ar reputacijos - parašote į AŽ ir numetu.
 • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele