Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del Vairo ir LFS nustatymo


Wecas_Kozer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3956 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi turiu vaira Defender Adrenaline Turbo ir noriu pasijunkt per lfs viska nusistatau nir krc pradeda atitrukinet nuo usb nekontaktuot pasuki vaira i viena puse pasisuka lyg normaliai pasuki i kita puse uzsilagina, numanau kad beda tame kad suluzo vairo driver diskas ir as jo niekur nerandu kur parsisiust tai gal kas turit ir galit atsiust ar pasakytum gal ka ne taip darau ne taip nustatineju? Nes ant vairo nustatymo zalias esu:D

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man reikia Win7 o sitie neveikia bandziau jau jai surandat kas win7 kurie veiks gausit +rep visko ko tik eina duot per cia

jmj išmok google naudotis,pilna jų..

http://www.nodevice....o/get99198.html šitie tinka OS: Windows: 2000 / 7 / 98 / Vista / XP

Redaguota , nario Draverse
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai galbūt tavo USB skaitytuvas blogas? Aš taip pat turiu vairą, ir jis taip pat neveikia, ir tau būtinai reikia disko reikalingui driveriui įsirašyti ir vairo sukinėjimo nustatymams nusistatyti. Tat gali būti, kad reikės arba labai gerai paieškoti internete, arba vistiek to paties disko :)

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3956 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...