Mixitas78

Youtube... +2REP.

Recommended Posts

Sveiki, taigi reikia man pagalbos del HD kokybes kad butu ant youtube tad glait duoti konverteri kuris sukonvertuotu video i HD kokybe ir butu youtubei ta HD kokybe, pavadinima numetes gaus 2REP.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Debut video capture software kiek zinau geriausia video filmavimo programa ir nemokama, gali ir zaidimus filmuot ir pc ekrana :)

o konverteriu nera, jaigu pati programa nenufilmuoja hd tai ir nesukonvertinsi i hd :)

Redaguota , nario Banneris

Nesukonvertuosi.. Juk jeigu filmuoji su kamera, ji turi filmuoti HD kokyb─Ö, o nej─ů paversti HD...

Taip pat ir su sony vegas jeigu darai tai daryk HQ, o ne LQ, o poto verst ─» HD..

Ammm... Man reikia tada pvz koki intro paversti i hd cia reikia man per ta programa kur sukuriau intro iskart rasyti ar neimanoma? Ir dar filmuoju su fraps zaidimus, patarkit HD nebent programa.

Aisku, o reikia gero pc kad galeciau be lago filmuot, pas mane 3GB RAM procas 2GHZ panestu hd, ir uzema kaip fraps daug ar ne? nes per fraps filuoji pvz 5min uzema apie 3GB

per sony vegas project setinguose nusistatyk HDTV 720p ar 1080p ir per render settings wmv 720 ar 1080p. ir fsio bus tau ta HD..

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele