Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Zombie plague 4,3 +gunxpmod


DoS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 56
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

amxl perdaug žiūriu floodini weba čia. Juk žmogus turi teise rinktis kam padėt kam ne. O dabar tu čia kaip mažas vaikas rėkauji, tipo , kad jis jam turi padėt... Ir tie stmesters ne prie ko. Jai sukūrė serveri ant hldsupdatetools lai ištrina iš cstrike folderio steam.inf failiuka tada turėtu rasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sako setmasters :D :D Juokini tu mane.Prie ko cia tie setmasters ?

Tegul kuria serveri su HLdsupdatetool.Jaigu pats cia rekauji,tai pats ir padek tu jam.

HLdstools update nematau jokio skirtumo ar ant cs ar ant HLds tools update

setmaster bent jau anglai jungisis i serveri :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OMG,tu bet zinai ka tu parasiai ? :D

Tu skiri kas yra setmasters ir geoip kitas nustatymas ?

Setmasters : Pdeda rodyti serveri per internet.

Geoip:Padeda jungtis tam tikroms salimis.

GeoIP :

1.eastcoast - sv_region 0

2.westcoast - sv_region 1

3.south america - sv_region 2

4.europe - sv_region 3

5.asia - sv_region 4

6.australia - sv_region 5

7.middle east - sv_region 6

8.frica - sv_region 7

9.world - sv_region 255

10.sv_region 255

Kuri serveri su HLdsupdatetool,idedi Dproto,vsio jungia steam/non ir dar rodo per INTERNET!

O senu budu? : Jungia tik NON,dar neveikia exploitai,neveikia Dproto ant seno.Nera Dproto?Labai lengva nulauzti jugi serveri..

Jaigu nieko nezinau,tai cia ir nerasyk!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":nh4zde8h]
Sako setmasters :D :D Juokini tu mane.Prie ko cia tie setmasters ?

Tegul kuria serveri su HLdsupdatetool.Jaigu pats cia rekauji,tai pats ir padek tu jam.

HLdstools update nematau jokio skirtumo ar ant cs ar ant HLds tools update

setmaster bent jau anglai jungisis i serveri :)

Nepyk , bet tau dar reikia mokytis elgtis su komandom ir ką kas reiškia...Biški pasinaudok internetu ir pasiskaityk..Severnadze tau teisingai paaiškino , o tu dar ginčijies. Juk dabar praktiškai niekas nebekuria serverio ant paprasto CS

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":1dmlo87l]
Sako setmasters :D :D Juokini tu mane.Prie ko cia tie setmasters ?

Tegul kuria serveri su HLdsupdatetool.Jaigu pats cia rekauji,tai pats ir padek tu jam.

HLdstools update nematau jokio skirtumo ar ant cs ar ant HLds tools update

setmaster bent jau anglai jungisis i serveri :)

Nepyk , bet tau dar reikia mokytis elgtis su komandom ir ką kas reiškia...Biški pasinaudok internetu ir pasiskaityk..Severnadze tau teisingai paaiškino , o tu dar ginčijies. Juk dabar praktiškai niekas nebekuria serverio ant paprasto CS

Aš kūriu ant cs ,ir man rodo per internet viskas vekia,be hldstoolsupdate

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jai serva kurei ne per HLDSupdatedtools tai nenoriu tikėti , kad tau veikia dproto. Šiaip dabar ir tu steam jau yra labai daug. Kiek galiu pasakyti non-steam mažėja.. Ir dar juk hldsupdatetools yra steam serverio kurimui , o dproto leidžia padaryti, kad jungtusi non steam vartotojai. Todėl tikrai galiu pasakyti dabar , kad ant paprasto non-steam cs jis neveiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai tas neimanoma. Juk parasiau papildydamas sakyni. hldsupdatetools įrašo steam serverio failus, o Dproto padaro , kad į serveri laisvai galėtu jungtis non-steam protokolas todėl nepasakok man makaronu :). Pasiskaityk biški apie dproto

Pamaliau makaronus tai verta siustis ta hldsupdatetools... :unsure:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":2u5ms5qy]
Sako setmasters :D :D Juokini tu mane.Prie ko cia tie setmasters ?

Tegul kuria serveri su HLdsupdatetool.Jaigu pats cia rekauji,tai pats ir padek tu jam.

HLdstools update nematau jokio skirtumo ar ant cs ar ant HLds tools update

setmaster bent jau anglai jungisis i serveri :)

Nepyk , bet tau dar reikia mokytis elgtis su komandom ir ką kas reiškia...Biški pasinaudok internetu ir pasiskaityk..Severnadze tau teisingai paaiškino , o tu dar ginčijies. Juk dabar praktiškai niekas nebekuria serverio ant paprasto CS

na pats tu nk nemoki net nemokat padaryt kad dproto eitu su cs servu dar man aiskini :D

-- Papildyta --

beto as savo serveri per hldsupdatetools ;) nes cs neapsimoka bet del kitu prezasciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...