- Mantas*

Ieškau rėmėjo radijai .

Recommended Posts

Kadangi temos, niekur neradau, tai rašau off-topic temoje . :].

Ieškau žmogaus, kuris galėtų paremti mane pinigais, ir padėti ieškoti komandos, narių bei būti atsakingam už viską kol manęs nebūną, na reikia man pagalbininko, su privalumais, tie privalumai tokie , kad galėtų paremti, pradžiai bent ant scoutcasto, nes licenzija traslevimui turiu iš LAGTOS, taigi yra ir sutartys, tik neapdairiai pasielgęs aš praradau savo sc ( ScoutCast serverį ir davar ieškau žmogaus kuris galėtų man paskolinti, arba nupirkti VPS už tai, kad aš jam skirčiau vietą projekte.

Mano skype: igameslt

Mano gmail: [email protected]

Mano facebook: Mantas St.

STATUSAS:

NEPAREMTĄ/NEPASKOLINTĄ.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

atsiprašau kad neitema o kiek kainuoja kažkur licenzija kad ikurt radija? ar išpradžiu yra kažkoks limitas kad iki pwz koki 50 kol nevisada klauso tai nereikia ?

Dalintis šį pranešimą

atsiprašau kad neitema o kiek kainuoja kažkur licenzija kad ikurt radija? ar išpradžiu yra kažkoks limitas kad iki pwz koki 50 kol nevisada klauso tai nereikia ?

Licenzija yra taikoma pagal tai kiek yra tavo serverių pralaidumai ir tiek kiek klauso plačiau apie tai rasi www.agata.lt

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele