Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

20227.jpg?t=1275390407

Neseniai pateiktame „EA“ skelbime rašoma, kad yra ieškomas programuotojas „Mass Effect“ tinklo režimui sukurti. Toks skelbimas dideliomis neoninėmis raidėmis yra pakabintas ir „BioWare“ studijoje.

Skelbimą paskebė „EA“ atstovas Jeff Goldstein. „Mes dirbame ties Mass Effect, didžiausia, mylimiausia ir pripažinta frančize ir po truputį BioWare tampa savarankiška studija“, - rašoma skelbime.

Manoma, kad „Mass Effect“ vieno žaidėjo režimo aplinkos būtų perdarytos ir pritaikytos tinklo režimui. Yra užsiminta apie pokalbių kambarius, papildomi žaidimo klientai leidžiantys kurti įvairiausius raundus ir kitos galimybės.

games.lt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...