Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Daug Pluginu Jūms ! [BUKKIT]


guzas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3973 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nevykėlis... Iš pradžių išsiaiškink ką įskiepiai daro, tada juos visiem skelbk.

Vault įskiepis skirtas surišti tam tikrus įskiepius su ekonomikos sistema, WorldEdit turi ekonomikos sąsają? Nenusišnekėk, WE čia grynai ne prie ko...

Pagrindinis Essentials įskiepis turi 4 funkcijas? First time join message, AFK toggle ir keletą teleportacijos komandų? Ir viskas? Aš tiksliai nežinau ten tų skaičių, bet garantuoju jog šis įskiepis turi daugiau nei 50 funkcijų...

"5. Pluginas Residence Šis pluginas apsaugo serverį nuo griferių. Jūms reikės tik Medinio Kirvuko ir pazymeti teritorijos rybas ir parašyti

komanda /res create Pavadinimas ir viskas." - Nori pasakyt, jog aš įsikelsiu Residence įskiepį, apsisaugosiu kažkokį tai plotelį ir taip VISIŠKAI apsaugosiu serverį nuo grieferių? Gerai būtų...

Kam reikalingas SignColors jei lygiai tą pačią funkciją atlieka Essentials? Leisk atspėsiu kam reikalingas dar vienas bevertis įskiepis - kad apkrautum serverio resursus...

Factions reiškia frakcijas, o išvertus į lietuvių kalbą - tvirtovę... DAFAQ? Kam reikia versti ir taip lietuvišką žodį, juo labiau, kad tas tavo dalbajobiškas vertimas nėra teisingas... Taigi, pagal tave turėtų būti taip - Susikuriu savo frakciją (pagal tave - tvirtovę) ir toje vietoje pyst ir atsiranda tvirtovė (pilis, miestas, etc.)? Axujenai...

Kam tu aprašinėji įskiepius, jei nežinai ką jie daro? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viska rašiau pagal save, man esmeniškai kai isikeliau WorldEdita Man isai neveike todel ir keliaus Vault, Del Faction pluginu as tiksliai nežinojau ka isai reiske bet isvertus i lietuviu kalba gaunasi frakcijos o taip pasakius tvirtove gal kas nezinoja vapse kad reiskia factions todel rasiau ka isai reiskia jei buciau nerases ka reiske butu naujokai nesisiunte nes buru nezinoja kam vapse tas pluginas reiskia. Tu nezinojas ka reiskia sustumeis ?

1. Nesmerk nes nesi turbut ne vienos pamokos sukures apie pluginus.

2 Nenusisnekek.

3. Nerasik nesamoningu komentaru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir taip nelabai ką sužinočiau tokį aprašymą nesąmoningą persiskaitęs, įskiepių aprašymuose turi būti jų komandos, permissionai ir funkcijos paminėtos (bent jau svarbiausios), o tu čia geriausiu atveju tik funkcijas parašei (net ne svarbiausias), tad pamatęs tokį aprašymą, apie įskiepius jokios nuomonės nesusidaryčiau, tik apie temos autoriaus beraštingumą... Būtum daug daugiau reikalingos informacijos pateikęs vien nukopijavęs visą tekstą nuo originalaus bukkit dev'o, perleidęs per google translater'į ir rezultatus pataikęs čia, nors vis vien, manau jog jie būtų beverčiai, bet vis tiek geriau nei dabar...

Mano kurti įskiepių aprašymai: Autorizacijos įskiepiai ir Anti-Grief įskiepiai

Prieš kažką teigdamas apie kitus, pasidomėk jog tikrai taip yra, kaip tu įsivaizduoji...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai mano pirmas toks ilgas aprasymas apie pluginus as tesiog norejau ideti linkus bet ir sugalvojau ideti aprasyma , aprasyma idejau toki sioki kad nors maždaug sužinotu kas ka reiškia o labai jei labai nori sužinoti internete yra daug informacijos.

Gal prirašiau nesamoniu bet esme supratot turbut.

Redaguota , nario guzas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3973 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...