Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki :) Vos tik pabandęs pirmuosius naršyklinius (BROWSER) žaidimus pamaniau, o kaip būtų gerai pridėti tą ir tą ir dar tą... Tačiau visiškai neišmaniau nieko su tinklalapių kūrimais ir t.t. Tačiau dabar, po dviejų metų mokymosi, bei praktikos galiu drąsiai teigti, kad galiu sukurti savo žaidimą.

Pradedu darbus :) Tačiau daug nesitikėkite. Nes dirbu dar prie dviejų kitų projektų, be to 2013-06-20 išvykstu iš Lietuvos

Žaidimo idėjos yra gan banaliai surašytos, nes jas rašiausi tik sau, tačiau tik dabar pamačiau, jog yra tokia forumo skiltis supergames.lt forume. Tai nemanau, ar yra prasmė viską perrašinėti, kad atrodytų EPIC LEGENDARY IDEAS...

Žaidimo idėjos:

https://docs.google.com/document/d/1dqTyfFS4rOFGEgD6oeUqIo87o6r0ebxqTPSAofJs8VE/edit?usp=sharing

Žaidimo progresas:

2013-06-07 - Sukurta prisijungimo sistema, naudojant MySQLi

JAU GALITE PERŽIŪRĖTI KOKIAS MONSTRIUKO SAVYBES GALIMA KEISTI GENAIS (Dar tik pradžia :D) https://docs.google....OkM-tjyRS0UF08/

Jeigu peržvelgėte idėjas, galite pastebėti, kad žaidime mano naudojamos biologijos žinios ne visai atitinka realybę, tačiau viską galima išspręsti, jei tik atsiras galinčių ir norinčių padėti :)

Na ir apie šį projektą net nebūčiau rašęs forumuose, jeigu nebūčiau susidūręs su problema. Problema ta, kad man reikia pagalbos, kurios žmonės iš mano aplinkos suteikti negali.

Reikalingi:

  • Žmonės išmanantis Biologiją/Chemiją
  • Žmogus mokantis piešti "pusiau 3D" paveikslėlius nuo balto lapo :)
  • Na ir žinoma laukiu visų turinčių idėjų ar pasiūlymų

Ačiū, kad skaitėte. Tikiuosi kažką sudomins. Jeigu sudomino, rašykite į šią temą, arba į SKYPE: burundukas155

Redaguota , nario mantux5
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1

Drąsiai galiu teigt, kad tau pavyks. Nes matau esi viska suplanavęs. Daug sekmės tau.

Ačiū :)

Gal ir gera mintis tik vaikiška, šiaip nepatariu ieškoti komandos geriau pačiam daryti arba paprašyti ko nors kad paaiškintu o ne pridėti i komandą.Na kas bebūtų sėkmės.

P.S tavo RP panašus i Riot Points

Pirma. idėja, kaip rašiau, yra dar gan senokai rašyta, todėl jos visas "vaikiškumas" ir yra tame, kad buvau vaikas :D Beje, kas daugiausiai žaidžia žaidimus?...

Antra. Tokio dalyko, kaip pamokyti piešti nėra :/ Tiesiog nesu meniškos sielos ir visiškai nesugebu nieko nusipiešti, kad po to bent būtų panašu į tai ką norėjau nupiešti :D

Trečia. RP - Research Points

Idėja tai tikrai puiki :) Sėkmės

Ačiū

Perskaičiau įdėjas, labai įdomu, unikali įdėja..

Ir dar kartą ačiū :)

(redaguota)

Tai ką dabar daryt? :D Kad sutampa pirmos raidės...

Nekreipk dėmesio :) O idėja tai tikrai įdomi, suintrigavo. O jeigu pvz.: (visko neskaičiau, atsiprašau) kad prijungti tuos genus tau reikėtų skysčio? Kurį reikėtu panašiai kaip tuos RP naudoti? Skirtingiems genams reikėtų skirtingo kiekio skysčio. Skysčio pavadinimo nesugalvoju :D

Redaguota , nario iDemon

Kaip supratau monstriuką perenginėt galima ? keist akis, kūna ir kt.Tai ta monstriuką galės matyt kiti žaidėjai ? jei taip tai labai striginės žaidimas kadangi keikvienai užklausai labai daug siju reikės(MySQL)

Ne itin daug. Šiuo metu dienai ar dviems pristabdžiau su žaidimo kūrimu, nes yra kitų darbų.

Aš jau buvau pasidaręs visą monstriuko krovimo/saugojimo sistemą, tačiau netikėtai užlūžo windows ir viskas dingo perrašinėjant :/

Kaip supratau monstriuką perenginėt galima ? keist akis, kūna ir kt.Tai ta monstriuką galės matyt kiti žaidėjai ? jei taip tai labai striginės žaidimas kadangi keikvienai užklausai labai daug siju reikės(MySQL)

Taip jei nauodi MySQL ne tik ilgai kraus, bet ir nesaugus bus. Tam yra PDO.

Be to vistiek reikės galingo serverio, pradžiai manau VPS ~4-6Gb Ram su neblogu procu pakaks, bet vėliau be dedikuoto serverio nieko nepadarysi.

Taip jei nauodi MySQL ne tik ilgai kraus, bet ir nesaugus bus. Tam yra PDO.

Be to vistiek reikės galingo serverio, pradžiai manau VPS ~4-6Gb Ram su neblogu procu pakaks, bet vėliau be dedikuoto serverio nieko nepadarysi.

MySQL saugus, jeigu gerai viską pasidarai. Be to, naudoju ne patį mysql, o MySQLi. Po šito pasisakymo dėl PDO, pasigooglinau, kuris geriau. PDO geresnis tuo, kad su daugiau duomenų bazių tinka, ne tik mysql. O abu vienodai greiti

MySQL nesaugus ? ;D juokinga.

MySQL saugus, jeigu gerai viską pasidarai. Be to, naudoju ne patį mysql, o MySQLi. Po šito pasisakymo dėl PDO, pasigooglinau, kuris geriau. PDO geresnis tuo, kad su daugiau duomenų bazių tinka, ne tik mysql. O abu vienodai greiti

Taip nesaugus, pilna straipsnių apie jį, įdomu kodėl jo nebepalaiko naujausios PHP versijos?

MySqli - Gerai

MySql - Blogai

  • Teigiamai 1

Nekreipk dėmesio :) O idėja tai tikrai įdomi, suintrigavo. O jeigu pvz.: (visko neskaičiau, atsiprašau) kad prijungti tuos genus tau reikėtų skysčio? Kurį reikėtu panašiai kaip tuos RP naudoti? Skirtingiems genams reikėtų skirtingo kiekio skysčio. Skysčio pavadinimo nesugalvoju :D

To skyscio pavadinimas galetu buti raudonieji kraujo kuneliai nes jie yra naudojami prigyti naujiom lastelem ar pns. Cia tokia ideja ;)

  • Neigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...