Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

OpenSource HTML Dizainai


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3896 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šaunu kad atsiranda vis daugiau programuotuojų, pats ankščiau HTML bandžiau, bet emiau tik kad truputį žinočiau (naudojau kartu su PHP, kai reikėjo pagražinti, atskirti, į kaire dešne ir pan. :) )

Ačiū, na anoks čia programavimas, ir nelabai čia randu to laiko paskriptinti, kašką, reiks kurią dieną prisėsti, dar gal savo būsimam projektui ką sukodusiu nežinau. Jeigu kam reikia MANO SKYPE - GIEDRIUS1881

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ketvirtas HTML darbas

Ketvirtas html darbas, hmm, ką pasakyti, na galiu pasakyti, kad buvau poilsyje, ir tik šiandien susigriebiau ir sukodavau bei nupiešiau dizainą. Šiaip man jis visai neblogai atrodo, bet tai ketvirtas darbas ir aš savimi nusivyliau....

Informacija

Darbo tematika - SA-MP Serveris

Darbo trukmė - 2H (Be mokymosi)

Įdėja - Iš galvos

Kode eilučių - 46

Nuotraukos

Įjungtas

Parsisiuntimas

Ketvirtas HTML dizainas - SA-MP.ON

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ketvirtas HTML darbas

Ketvirtas html darbas, hmm, ką pasakyti, na galiu pasakyti, kad buvau poilsyje, ir tik šiandien susigriebiau ir sukodavau bei nupiešiau dizainą. Šiaip man jis visai neblogai atrodo, bet tai ketvirtas darbas ir aš savimi nusivyliau....

Informacija

Darbo tematika - SA-MP Serveris

Darbo trukmė - 2H (Be mokymosi)

Įdėja - Iš galvos

Kode eilučių - 46

Nuotraukos

Įjungtas

Parsisiuntimas

Ketvirtas HTML dizainas - SA-MP.ON

Mgyvenimas tik logo pakeistas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3896 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...