Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas mano statinys


Liperis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3976 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O tau tada irgi apibūdinims, valink nahuj

Čia tau apibūdinimas? Pradinėse klasėse mokė atskirt kalbos dalis, dar nesimokei, ar šiek tiek adaptas?

Na o daugiau nieko įspūdingo pasakyt ir nesugebėjai... Kas tu? Šamanas? Jog viską apie mane žinai? Na jei ir taip, tai ne koks tu šamanas, nelabai nuo savęs ką atskiri...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesigirsiu, bet kai pirmą kartą insijungiau minecraftą (survival, beta 1.4 versijoj) tai pirmą ką aš dariau tai belenkaip crafting table bandžiau gamintis, ir pirmą kartą pagaminau pickaxą.. Ir po to aš iš karto stačiau pilį, o ne tokius namus kaip tu..

Pasigyrei? Daugelis pirma syk losiant mc neikerta visu receptu.

Anyway ramiau jus cia biski zmogus stengiasi o jus nusvilpiat. Pazeciau ar jum taip patiktu.

Duosiu patarima, jei nori daryti modernius namus, naudokis google vaizdais ir parasyk modern house model, ir atskirk kokiu daigtu reikia,

As vis taip dariau ant kitu servu (survival) kol adminas neisgryfino namo, arba kol neiseme residence plugino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pasigyrei? Daugelis pirma syk losiant mc neikerta visu receptu.

Anyway ramiau jus cia biski zmogus stengiasi o jus nusvilpiat. Pazeciau ar jum taip patiktu.

Duosiu patarima, jei nori daryti modernius namus, naudokis google vaizdais ir parasyk modern house model, ir atskirk kokiu daigtu reikia,

As vis taip dariau ant kitu servu (survival) kol adminas neisgryfino namo, arba kol neiseme residence plugino.

Aciu uz patarimus sitam greitai padariau laiko neturejau, gi servery statau dabar

Redaguota , nario dids17
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3976 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...