Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4787 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Juk daugelis net nesinaudoja tomis pm, išvis tik dalis lankytojų teateina ir tai tik pareklamint savo serverių ir išeina :D tai čia jau labai sunku padidinti?

Išvis pvž vakar aš nežinojau, kad su manim bando per pm visad susisiekt pasirodo full pm'as visko.Nebent pagrindiniame puslapyje rašytų kur nors priminimą kad full pmas arba tiek ir tiek laiškų yra.

Redaguota , nario PreFix
(redaguota)

Viso yra virš 30 000 narių, ir dabar VPS dirba 80% pajėgumu , VPSas vienas stipriausių lietuvoje, davėme talpos net po 50 PRANEŠIMŲ ! Norit pasakyti, dabar turimą terabaitų kiekį turime 10x padidinti ? c`mon...

O ar visi tie 30k narių rašinėjasi? Tik turbūt 1% iš jų o naršo tik turbūt 5-9% iš tų 30k.Berods tam assasin (moderatoriui) ne kartą parašyt bandžiau į pm ir nėjo.

Redaguota , nario PreFix
(redaguota)

Gerai, bet gi reikia apskaičiuoti kokios talpos mum reiks. Neverta didinti. Gerai yra taip, kaip yra. Kaip Valdas sakė "VPS dirba 80% galingumu, o VPS galingiausias Lietuvoje"

Svetainės talpa ir RAM/CPU naudojimas 2 skirtingi dalykai. + tos žinutės užima kilobaitus kelis (kiekviena), tai kiek sakai PM žinučių dabar yra 10k? vau 10 megabaitų!

Redaguota , nario PreFix
(redaguota)

Kas čia sakė 1-9 proc, atsigauk tu biški, ir pažiurėk, kiek per dienas čia apsilanko žmonių, ir nekalbėk nesamonių,nes atrodai,kaip katik iš medžio iškritęs.

Sakiau 5%-9% beto negi neskaitei mano post'ų?

http://www.supergame...pa/#entry844918

http://www.supergame...pa/#entry844926

Atsiprašau, bet tau reikia akinių :(, nors perskaityk viską ir iki galo ir prieš rašydamas dar kartą permastyk :|

Redaguota , nario PreFix
(redaguota)

Viską perksaičiau ir viską pamačiau , juokdarį tu. Nejuokink publikos tu. :D

Parodyk pastarosios savaitės kiekvienos dienos prisijungusių žmonių list'ą ir tuoj iš tavęs pasijuoksim, kaip smarkiai klysti.

Max duodu kad prisijungia 10-15% iš 37007 užsiregistravusių narių.

Redaguota , nario PreFix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4787 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...