Peršokti į turinį

Virus mod 0.1 BETA Release


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Tęsti kurimą, updatinti?  

7 balsai

  1. 1. Tęsti kurimą, updatinti?

    • Nežinau
      2
    • Ne
      3
    • Taip
      2


Recommended Posts

Virus mod by ElectroMove! 0.1 BETA Release

Tai mano pirmasis mod`as dėlto prašau nespiegti dėl padarytų klaidų...

Round`o pradžioje bus paskelbta kas bus virusas. Virusas turės 1000hp, galės labai greitai bėgioti... Virusas bus 1 prieš visą ct team, supraskit jis galės, o tiesiog labai labai labai greit bėgioti, kad jo neįveiktu, o kad jis iškirstu visą team...

Komandos :

amx_virus 0/1 - Išiungia/Įjungia virus modą.

amx_virusmenu - Pajungus virusmenu galima nustatyti kas bus kitas virusas. (Paprastai kitas virusas būna tas kas nužudo ankstesnį)

Nustatymai :

virusmod_speed <*> Greitis kuriuo virusas keliaus.

virusmod_maxrounds <*> Kiek round`ų gali taspats virusas viešpatauti.

virusmod_timer <*> Per kiek laiko įsijungs virus mod kai parašai amx_virus

virusmod_custommodel <0/1> Jeigu pasirenki 1 galėsi naudoti savo viruso modelį, jei 0 naudosi paprastą, lamišką teroristo skiną.

Link : ElectroMove.zip

Laukite update`ų ir praneškite bug`us! :beers:

Konkursas!

Kas man padarys geriausią screenshot`ą su šituo mod`u bus apdovanotas +REP ir forumo pinigais. (Tiek kiek turėsiu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na koks cia modas kai pervadinintas pavadinimas ir cvarai?

Tokie patys yra Shark mod ir dar yra su ateiviais kazkoks

kas skaitys parasys

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai tiesa, išvis pamiršau parašyti... Su šiuo projektu noriu parašyti, kad nereikia būti profu, kad padarytum normalų mod`ą... Aš paemiau Shark mod`ą ir jį pakeičiau (Ne tik stats per server.cfg, bet patį sma,

S A V A M O K S L I Š K A I... Ir ketinu vėlgi S A V A M O K S L I Š K A I šitą mod`ą tobulinti ir norėčiau, kad sakytumėte ką dar įdėti, žinoma trupinėlis pagalbos reikėtu iš profesionalaus mod`ų kurėjo... Juk patys profai kartais neišsiverčia be kitų pagalbos. :beers:

Jūsų reikalas mane smerkti ar ne. : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nepavadinčiau tai rip`inimu... Beto parašyčiau jį aš į credit`us, bet nežinau kas jis toks yra... Beto kai tu rašai kokį skelbimą ar panašiai ir pasižiūri skelbimai.lt kaip gražiai užrašomas skelbimas ir pagal tai jį parašai, tai jau reiškias, kad nusikopinai skelbimą nors visai kitas turinys? Čia taspats, mod`o pavizdys panašus, bet viskas pakeista. :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

BEt tu durnas kitas zmogus su kuodoja tu pakeiti teksta ir jauties jau sukures modifikacija?Gal pasiziurek ka as pats asmeniskai kuriu admin packu skilty.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...