Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dangoraižiai


lauriz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pirmasis dangoraižis - 140 kubu aukštis, 65 kambariai, aukštu skaičius - 35. Pastatytas - 2012-08-16. Pats pirmas bandymas statyti dangoraiži, dėl to yra broko (liftas prilipdytas prie dangoraižio, matosi dešinėje pusėje) Statytas iki minecrafto aukščio limito, aukštesnio pastatyti nebeįmanoma !

Išorė:

9c8cf0b9febb46b947f4fe574ebaa0c5192.png

Iš arčiau:

21aa3b36e51b8ba7fabb4c5742384058383.png

Liftas yra automatizuotas, paspaudus dešinį pelės klavišą pasikeičia aukštas į kurį kilsite, taip pat rodo aukštą kuriame dabar esate.

9e1bf4b290469a37b72a48e1f661105c519.png

Vaizdas nuo paskutinio dangoraižio aukšto:

826d1b3a42baff0618afe5d0b41f3a5d778.png

Kitas dangoraižis, 2x skermuo didesnis, 42 blokais aukštesnis, liftas jau įmontuotas viduje, bus pramogų, ne tik kambariai. Statomas senojo dangoraižio 1 metų proga.

19a28be63c6c66022f96d8426ffce78d873.png

Jeigu kas turit irgi pastatę dangoraiži galit dalintis temoje fotkemis.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam statyti tokį pastatą, jei jis visiškai vienodas, negražus, nuobodus, tik kad aukštas? su WE tokį pastatyt kelių minučių darbas...

Nematai parašytu skirtumu tarp pirmo ir antro? Man asmeniškai ir xebrai su kuria žaidžiu visi sako, kad gražus.. Ir world edita naudoja tik botai, ir su world editu nepadarytum taip, kad vienas blokas eina deimantas, o kitas stiklas.. Ir įdomu kaip vidu padarytum su world editu, viską įrenginėtum :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematai parašytu skirtumu tarp pirmo ir antro? Man asmeniškai ir xebrai su kuria žaidžiu visi sako, kad gražus.. Ir world edita naudoja tik botai, ir su world editu nepadarytum taip, kad vienas blokas eina deimantas, o kitas stiklas.. Ir įdomu kaip vidu padarytum su world editu, viską įrenginėtum :)

Nematau jokio skirtumo, abu vienodai bjaurūs, tik prie vieno dar kažkoks šūdas išsikišęs, abudu pastatyti iš deimanto blokų, kas rodo kad visiškai statyti nemokat, nes manot jog prikišit "brangiausios" žaidimo medžiagos ir pastatas nuo to taps gražesnis, bet taip nėra, o dar juk kiekvienas aukštas lygiai toks pat, vienodas... O dėl WE, tai pasakyčiau kad tik botai stato rankomis ir gaišta laiką, juo labiau kad jūs statote viską vienodai, tad pastačius pirmą aukštą su viena WE komanda galima pastatyt kiek nori tų aukštų, o jūs lygiai tą patį darote rankomis ir plušat kelias valandas, vietoje to kad viską per kelias minutes padarytumėte, juolab kad tie visi aukštai bjaurūs ir vieną tokį pastatyt tikrai daug laiko neužima... Kai aš kažkada stačiau dangoraižį irgi naudojau WE (mano statinio nuotraukas galite rasti ČIA (2 statinys nuo viršaus)), tai jis gavosi tikrai geriau nei jūsų... Tad palyginkit, kokį aš būdamas anot jūsų "botas" pastačiau dangoraižį naudodamas WE ir kokį visiškai vienodą dangoraižį jūs rankomis pastatėte, dar ko gero jei žinotumėme kiek jūs laiko ir kiek aš laiko stačiau, ko gero išaiškėtų jog aš sugaišau daug mažiau laiko...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau jokio skirtumo, abu vienodai bjaurūs, tik prie vieno dar kažkoks šūdas išsikišęs, abudu pastatyti iš deimanto blokų, kas rodo kad visiškai statyti nemokat, nes manot jog prikišit "brangiausios" žaidimo medžiagos ir pastatas nuo to taps gražesnis, bet taip nėra, o dar juk kiekvienas aukštas lygiai toks pat, vienodas... O dėl WE, tai pasakyčiau kad tik botai stato rankomis ir gaišta laiką, juo labiau kad jūs statote viską vienodai, tad pastačius pirmą aukštą su viena WE komanda galima pastatyt kiek nori tų aukštų, o jūs lygiai tą patį darote rankomis ir plušat kelias valandas, vietoje to kad viską per kelias minutes padarytumėte, juolab kad tie visi aukštai bjaurūs ir vieną tokį pastatyt tikrai daug laiko neužima... Kai aš kažkada stačiau dangoraižį irgi naudojau WE, mano statinio nuotraukas galite rasti ČIA (2 statinys nuo viršaus), tad palyginkit, kokį aš būdamas anot jūsų "botas" pastačiau dangoraižį naudodamas WE ir kokį visiškai vienodą dangoraižį jūs rankomis pastatėte, dar ko gero jei žinotumėme kiek jūs laiko ir kiek aš laiko stačiau, ko gero išaiškėtų jog aš sugaišau daug mažiau laiko...

Prie ko čia ta "brangiausia" medžiaga? Tiesiog gražiai atrodo, ne dėl brabangumo dedam.. Ir iš kur tu gali spręsti apie aukštus, jeigu tu jų net nematęs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Deimanto blokai graziai atrodo? Nejuokink, graziai atrodo tik suderinti blokai, o deimatus suderint su kuo nors apskritai sunku, nes jie bjaurus ir juos naudoja tik tie kurie mano jog prideliojus deimantiniu bloku ju pastatas taps prabangus, nes atseit tuos blokus (survival rezime) sunku gauti... Jus parodykit bent viena grazu profesionaliu builderiu (kaip hypixel, fryde) komandu pastatyta zemrlapi kuris butu is deimantiniu bloku, esu tikras, tokio nerasit... O is nuotraukos aiskiai matosi kad visi aukstai daug mas vienodi...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Statinys yra bjaurus, nes naudojami tie patys blokai ir kurie nesiderina. Kas dėl we tai galima padaryti kad vienas sluoksnis deimantas kitas stiklas su viena komanda, tik kaikurie botai stumia ant we nes nemoka su juo naudotis. P.S. proGreen, hypixel dazniausiai ne pats stato, o kviecia builderiu tema kaip gazamo ir t.t. jo specialybe - redstone mechanizmai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

proGreen, hypixel dazniausiai ne pats stato, o kviecia builderiu tema kaip gazamo ir t.t. jo specialybe - redstone mechanizmai.

hypixel tai yra builderių komanda, ją subūrusio žaidėjo slapyvardis tai pat yra hypixel, bet jis aplamai nelabai ką su statymu moka, daugiau programavimu užsiima... Skaityk ką aš rašau - "profesionaliu builderiu (kaip hypixel, fryde) komandu" ir nereikės aiškint to, kas ir taip kiekvienam su tuo susidūrusiam aišku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...