Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Game: Nitro Stunt Racing


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5744 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

f_54180581647m_01e1789.jpg

Taigi žaidimas atrodytų nesiskiria nieko nuo paprasto racing žaidimo, BET aš jį čia įdėjau dėl savo pribloškiančių trasų, kurios iškart gerina žaidimo vaizdą apskritai. Taigi nusibodo senos ovalo pavidalo trasos? Siūlau išbandyti šį 'racing' žaidimuką vardan rutinos panaikinimo senose, nuobodžiose trasose. Čia jūs lenktyniaujant šokinėsite per vamzdžius, važiuosite per mirties kilpa bei šoksite per rampas ant įvairių trasos paviršių Taigi per 16 skirtingų automobilių su pritraukiančiais varžovais, realistinis automobilio daužymas bei sugadinimas.

Vaizdai iš žaidimo:

f_27102bildm_456859a.jpg

f_tracklpgm_10f1136.jpg

f_fjetmiddlem_bb85cd9.gif

Video trailers:

[youtubecom]

[/youtubecom]

[youtubecom]

[/youtubecom]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

net mirties kilpa yra kaip saunu :)

"Kaip saunu kaip saunu" *Myliu SuperGames.lt* man atsiprasant ant to saunumo, ar cia komentaras? kas cia per komentaras? Nenoriu, kad tu isvis komentuotum mano temose, nes tik sunervini su tokiais "komentarais". Matosi, kad neturi ka pasakyt, tai tik pafloodini, ir kaip sio saito valdzia dar tokius laiko zmones. Kad ir pana tu esi, tai bent proto biski turek huj snajeat tokius komentarus is kur sugalvot reik. kartoju graziuoju JEI NETURI KO PARASYT, TAI NERASYK! Nuo to visiems bus geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5744 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...