[APKLAUSA] Miestas, kuris sulauktų žaidėjų dėmėsio?
Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4780 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.
Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!
Miestas
20 balsai
-
1. Kuriame mieste žaistumėte?
-
Los Santos (LS)
-
Las Venturas (LV)
-
SF Miesteliai
-
- Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad dalyvauti šioje apklausoje.
-
Šiame puslapyje naršo: 0 nariai
- Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.






Recommended Posts
Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4780 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.
Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!
Prisijungti prie diskusijos
Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.