Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pamoka]Pawn pagrindai


bebras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3539 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na pirmiausiai aš norėčiau palinkėti šiam žmogui tobulėti ir atidžiau kurti pamokas, nes kaip paskaičiau temą labai dažnai pridarai klaidų, taigi atidžiau viską rašyk. Kitas dalykas, nemanau, kad public galima būtų pavadinti funkcija, tai yra CallBack'ai, kitaip „kviečiantys atgal“, be jų visų kodas visiškai neveiktų ir jie visi yra mažiau ar daugiau reikalingi, kad kodas pilnai funkcionuotų ir gražintų atgalines reikšmes priešingai nei funkcijos, kurios nėra būtinos kode ir jos nebūtinai turi gražinti kokią nors reikšmę, tai tik mažas pastebėjimas, kartais rašant pamoka reikėtų įsigilinti ir į pavadinimą, jis labai daug pasako apie kodo dalį. Taip pat tai ką tu pavadinai „funkcijų kvietimas“ t.y. pats pirmas skyrelis, yra ne kas kitą kaip tiesiog stock (išteklius, ruošinys) kodas, niekur jis nėra iškviečiamas. Taip pat man pritrūko iki tobulos pamokos žinių platumos. Galėjai pakalbėti apie įvairesnius kintamuosius kaip pavyzdžiui, kurie turi daugybę reikšmių (masyvai), taip pat neatskiriamas pawn pagrindams yra direktyvai, apie juos neužsiminei nei žodeliu. Galėjai paminėti kaip nuslopinti funkcijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pirmiausiai aš norėčiau palinkėti šiam žmogui tobulėti ir atidžiau kurti pamokas, nes kaip paskaičiau temą labai dažnai pridarai klaidų, taigi atidžiau viską rašyk. Kitas dalykas, nemanau, kad public galima būtų pavadinti funkcija, tai yra CallBack'ai, kitaip „kviečiantys atgal“, be jų visų kodas visiškai neveiktų ir jie visi yra mažiau ar daugiau reikalingi, kad kodas pilnai funkcionuotų ir gražintų atgalines reikšmes priešingai nei funkcijos, kurios nėra būtinos kode ir jos nebūtinai turi gražinti kokią nors reikšmę, tai tik mažas pastebėjimas, kartais rašant pamoka reikėtų įsigilinti ir į pavadinimą, jis labai daug pasako apie kodo dalį. Taip pat tai ką tu pavadinai „funkcijų kvietimas“ t.y. pats pirmas skyrelis, yra ne kas kitą kaip tiesiog stock (išteklius, ruošinys) kodas, niekur jis nėra iškviečiamas. Taip pat man pritrūko iki tobulos pamokos žinių platumos. Galėjai pakalbėti apie įvairesnius kintamuosius kaip pavyzdžiui, kurie turi daugybę reikšmių (masyvai), taip pat neatskiriamas pawn pagrindams yra direktyvai, apie juos neužsiminei nei žodeliu. Galėjai paminėti kaip nuslopinti funkcijas.

 

Ačiū už leidimą tobulėti.

"public" ir yra funkcija. Jas vadiname "callback'ais" vien dėl to nes SA-MP jas iškviečia už mus(dėl to ir gauname visokiu OnPlayerConnect).

Man atrodo esu paminėjęs kad pamoka bus tobulinama. Direktyvai. Pirmiausia reikėtų išmokti elementarių dalykų prieš einant į direktyvus(na nebent tokius kaip #include ar #define). 

 

 

Su malonumu su tavim diskutuosiu toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už leidimą tobulėti.

"public" ir yra funkcija. Jas vadiname "callback'ais" vien dėl to nes SA-MP jas iškviečia už mus(dėl to ir gauname visokiu OnPlayerConnect).

Man atrodo esu paminėjęs kad pamoka bus tobulinama. Direktyvai. Pirmiausia reikėtų išmokti elementarių dalykų prieš einant į direktyvus(na nebent tokius kaip #include ar #define). 

 

 

Su malonumu su tavim diskutuosiu toliau.

Gerai iš dalies tu teisus, mes kaip suprantantys galime vadinti viską funkcijomis, bet nemanai, kad dauguma juos vadina CallBack'ais, ir po šios pamokos naujokai tiesiog pradės painiotis kitose pamokose, atsiras klausimas kas tas CallBack? Dėl direktyvų vis tiek, mano nuomonė tokia, kad jie yra neatskiriama pagrindų dalis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dėl callback'u, aš įsivaizduoju kad visi yra skaitę(mano tobulas nuosavas pasaulis)(ištrauka iš Wiki, angl. k.): nesugebėjau rasti tos citatos, todėl galime sakyti kad jos nėra...

 

 

Direktyvai taip, dėl tavo komentarų greitu metu papildysiu apie paprasčiausius kaip define,if ar include/tryinclude.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Dabar taip pagalvojau, ar įmanoma į includes taltpini serverio sistemas, ta prasme veiktų viskas ? :/

Taip!!  

 

Dauguma didesnių modifikacijų būna suskirstytos į include. KAIP skirstyti, čia jau tavo pasirinkimas, bet paprastai skiriamos ne sistemom o grupėm kaip: MySQL, žaidėjo Informacija, tr.priemonių informacija ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3539 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...