Peršokti į turinį

Pagalbos.


Ffresh

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3996 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Stebėk procesoriaus branduolių veikimą (kokį gadgetą atsisiųsk ar dar ką), man būdavo kad vienas branduolys 100% užlinkdavo ir tada reikėdavo perkrauti žaidimą, o į atmintį dėmesio neatkreipiau, gal irgi padidėja, nežinau... Žodžiu pabandyk paleisti Minecraft ant kokių 6GB RAM, kaip tai padaryt manau susirasi pats, man per telefona ilgokai užtruks kol surasiu tau pamoką. Aš pasileidžiu Minecraft'ą ant 10GB RAM ir atmintis man kompensuoja procesoriaus trūkumus ir žaidimas veikia geriau nei puikiai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip minėjo ProGreen pabandyk paleisti minecraft su daugiau RAM vartojimu. Bei gal gali būti aušinimo problema, įkaista kompiuteris kai pasiekia didelį kiekį naudojimo procesoriaus/ramų ir gal net HDD. Jei nėra ventiliuojamas tavo kompiuteris siūlau nusipirkti arba jei turi įsidėti kompiuterinį ventiliatorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauguma užkaitusių detalių automatiškai būna atjungiamos nuo sistemos ir vėl pradeda funkcijonuoti tik perkrovus prietaisą, taigi, ne žaidimą, o kompą, be to kaip supratau, jos greit perkrauna žaidimą ir žaidžia toliau, jei kažkas ten perkaistų, jis jo negalėtų paleisti... Beje jis jau greičiausiai būtų sudeginęs PC jei neturėtų aušintuvo ir savaime aišku kad čia nerašytų, nemanau kad problema aušinime...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakyk kiek pas tave GB RAM ir ant kiek noretum kad veiktų programa... Kaip tik kuriu šoki tokį .bat failiuką tam, bet dar daug tobulinti kad normaliai veiktų, tai galiu padaryt būtent tau, žinodamas tavo RAM kiekį (su juo ir dirbu, jei pavyks kažkaip sukoduot kad sistema pati jį aptiktų, tada pamažintų kokiu 1GB ir pakeistų kitam kode tą skaičių, bus baigta :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakyk kiek pas tave GB RAM ir ant kiek noretum kad veiktų programa... Kaip tik kuriu šoki tokį .bat failiuką tam, bet dar daug tobulinti kad normaliai veiktų, tai galiu padaryt būtent tau, žinodamas tavo RAM kiekį (su juo ir dirbu, jei pavyks kažkaip sukoduot kad sistema pati jį aptiktų, tada pamažintų kokiu 1GB ir pakeistų kitam kode tą skaičių, bus baigta :))

Galima ir be .bat failiuko, nereikėtu teršti darbalaukio :/

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas, ar paprastas Minecraft launcheris, ar .bat failiukas, vis vien jis egzistuoja ant darbalaukio... Beje man kažkaip labiau patinka savadarbiški dalykai, nei kažkieno profesionaliai sukurti, bet pats žinai kaip viskas veikia :D

Tas dalykas kurį turiu omenyje sakant yra būdas be .bat failo tai Control Panel>Java>virsuje Java>View...>Po Runtime Parameters ten įmest reikėtu man rodos -Xmx9999M -Xms9999M (Devynetus galima pasikeist į norima skaičių, kad naudotų). Kitaip sakant, bet kokia programa kuri naudoja java bus paleidžiama su tiek ram, bet jei neleis tiek naudoti tiesiog su mažiau paleis, default man rodos 512M pagal viska...

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkaip kosmosiškai skamba, tokie nustatymai priskiriami tam tikroms programoms, priskyrus viskam, gali turėti problemų... Bet gal tu ir teisus, iš esmės nėra didelio skirtumo ar pasidarysi daug programų ant didelio kiekio RAM, ar susikursi bat failą, ar atsisiųsi axujabitelna launcherį kurio dėka galėsi pats lengvai nusistatyt RAM kiekį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas dalykas kurį turiu omenyje sakant yra būdas be .bat failo tai Control Panel>Java>virsuje Java>View...>Po Runtime Parameters ten įmest reikėtu man rodos -Xmx9999M -Xms9999M (Devynetus galima pasikeist į norima skaičių, kad naudotų). Kitaip sakant, bet kokia programa kuri naudoja java bus paleidžiama su tiek ram, bet jei neleis tiek naudoti tiesiog su mažiau paleis, default man rodos 512M pagal viska...

9999M net nepaleis, o užlauš java. Turi nurodyt tikslų kiekį. Default yra 1G, o reikia būtent 512M

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Pabandyk naudot šitą, jei nepadės, atidžiai stebėk resursų naudojimus ir visą kitą, kad galėtum pateikt rezultatus mums, nes žinodami tik tiek kad tau lagina, nieko nepadėsim...

http://www.supergames.lt/topic/124077-teamextreme-minecraft-launcher-nelegaliems-su-ram-kiekio-pasirinkimo-funkcija/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3996 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...