Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padekit. Premium no lag . sp lag.


Deiviuha

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sweiki,ieskau pagalbos einam prie reikalo...

Krč yra crackinti mc kad nereiktu pirkt premium pvz; MinecraftSP man per ji laggina kažko. Ankščiau nelaggino . perašė Windows laggint pradejo.

Taj pajungiu premium acc draugo taj man iškart max grafika no lagg. bet db neturiu to acc. taj galit padet? kad nelagintu ant cracked mc... fps 1-12 ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek žinau originalus Launcheris gali pats nusistatyt tinkamiausias pačios programos nuostatas, o crackintas to negali, manau tereikia paleisti ant didesnio kiekio RAM'ų ir veiks puikiai, kaip pasileisti žaidimą ant norimo kiekio RAM'ų gali susirasti pagooglines "How to start cracked Minecraft with more RAM" ar panašiai, nesumaišyk tiktais su legaliu launcheriu, nes ten RAM'ai nustatomi visiškai kitaip...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek žinau originalus Launcheris gali pats nusistatyt tinkamiausias pačios programos nuostatas, o crackintas to negali, manau tereikia paleisti ant didesnio kiekio RAM'ų ir veiks puikiai, kaip pasileisti žaidimą ant norimo kiekio RAM'ų gali susirasti pagooglines "How to start cracked Minecraft with more RAM" ar panašiai, nesumaišyk tiktais su legaliu launcheriu, nes ten RAM'ai nustatomi visiškai kitaip...

Ačiū,bandysiu . Dedu rep.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek žinau originalus Launcheris gali pats nusistatyt tinkamiausias pačios programos nuostatas, o crackintas to negali, manau tereikia paleisti ant didesnio kiekio RAM'ų ir veiks puikiai, kaip pasileisti žaidimą ant norimo kiekio RAM'ų gali susirasti pagooglines "How to start cracked Minecraft with more RAM" ar panašiai, nesumaišyk tiktais su legaliu launcheriu, nes ten RAM'ai nustatomi visiškai kitaip...

Neradau. Bandziau bet ... per BAT jungtis nenoriu .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na be abejo, rinktis tau, jei nenoro papildomo CMD lango, tai tegu laggina, abejoju ar rasi kitą būdą laggą sutvarkyt...

P.S.

Asmeniškai man tai dar ir praverčia tas CMD langas, jei užlūžta žaidimas, matai errorą, supranti problemą, žinai ką daryt, o modifikuojantis žaidimą užlūžta dažnai, tai pat galima viską sulogint ir įvairiausiose cituacijose neturint screenshot tiesiog pateikti logą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na be abejo, rinktis tau, jei nenoro papildomo CMD lango, tai tegu laggina, abejoju ar rasi kitą būdą laggą sutvarkyt...

P.S.

Asmeniškai man tai dar ir praverčia tas CMD langas, jei užlūžta žaidimas, matai errorą, supranti problemą, žinai ką daryt, o modifikuojantis žaidimą užlūžta dažnai, tai pat galima viską sulogint ir įvairiausiose cituacijose neturint screenshot tiesiog pateikti logą...

nu,supratau,bet reikia kad veiktu mc :D Nesvarbu ar per CMD. p0xj yra. man svarbu kad no lagg butu. Nzn eigu pas man 4gbram taj rasyt 2gb ten ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...