Peršokti į turinį

Tinklalapių kokybiškos paslaugos.


Mantas35

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Www.SuperGames.Lt lankytojai. Taigi, teikiu Tinklalapių kokybiškas paslaugas.

Php-Fushion Instaliacija - 1Lt.

Php paneliu sukurimas - Nemokamai.

Php dizaino ikelimas - Nemokamai.

Php dizaino redagavimas - 1Lt.

Php sulietuvinimas - Nemokamai.

Php Fushion v7 dizaino piešimas - 20Lt.

IPB 3.2.3 sulietuvinimas - Nemokamai.

IPB 3.2.3 paneliu sukurimas - Nemokamai.

IPB 3.2.3 dizaino ikelimas - Nemokamai.

IPB 3.2.3 sutvarkymas, kaip ką norit - Nemokamai.

IPB 3.2.3 Instaliacija - 1Lt.

IPB 3.2.3 dizaino redagavimas - 1Lt.

IPB 3.2.3 dizaino piešimas - 30Lt.

Esu tikrai patikimas, aš pirma padarau, tada sumokat.

Mano paslaugos daug nekainuoja, daugiau nei puse jų nemokamos.

Dizainus piešiu gan už brangia kaina, nes piešiu tikrai kokybiškus.

Paslaugas užsisakyti galite per skype: mantas.v15

K: Kur aš dėsiu surinktus pinigus?

A: Pirksiu savo paslaugų tinklalapi, kad būtu patogiau užsisakinėti paslaugas t.t.

Taip, pat teikiu Minecraft paslaugas.

Redaguota , nario Mantas35
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiem labai įdomu, kur tu dėsi tuos kelis litus.

Kokia kokybė gal būti įrašant PHP-Fusion? :D

Ną yra žmonių, kurie klausia tai kur dėsi, nes yra tikrai vaikų kurie tik leidžia ant hosto minecraft cs, ir t.t. Aš tikrai kuriu ritma paslaugų projektą.

Kokybe tai, kokybiškos paslaugos, o ne, kaip padariau atmestinai ir viskas, darau viską tiksliai, pagal jūsu norus, viską padarau tiksliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Papasakok, kaip tarkim fusion dizaine, pakeisi išdėstymą?

Visu pirmą taves nemokysiu, reikia pačiam išmokti, nes amtau nori sužinoti kaško, antra esi vaikas, kaip matau ir užduodi durnus klausimus, tad valink iš čia ir nebeužduok tokių Debilišku klausimų, užknisai, plius -40 reputacijos daug ką pasako apie tave, tad atsibusk arba galvą eik išsiplauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki Www.SuperGames.Lt lankytojai. Taigi, teikiu Tinklalapių kokybiškas paslaugas.

Php-Fushion Instaliacija - 1Lt.

Php paneliu sukurimas - Nemokamai.

Php dizaino ikelimas - Nemokamai.

Php dizaino redagavimas - 1Lt.

Php sulietuvinimas - Nemokamai.

Php Fushion v7 dizaino piešimas - 20Lt.

IPB 3.2.3 sulietuvinimas - Nemokamai.

IPB 3.2.3 paneliu sukurimas - Nemokamai.

IPB 3.2.3 dizaino ikelimas - Nemokamai.

IPB 3.2.3 sutvarkymas, kaip ką norit - Nemokamai.

IPB 3.2.3 Instaliacija - 1Lt.

IPB 3.2.3 dizaino redagavimas - 1Lt.

IPB 3.2.3 dizaino piešimas - 30Lt.

Esu tikrai patikimas, aš pirma padarau, tada sumokat.

Mano paslaugos daug nekainuoja, daugiau nei puse jų nemokamos.

Dizainus piešiu gan už brangia kaina, nes piešiu tikrai kokybiškus.

Paslaugas užsisakyti galite per skype: mantas.v15

K: Kur aš dėsiu surinktus pinigus?

A: Pirksiu savo paslaugų tinklalapi, kad būtu patogiau užsisakinėti paslaugas t.t.

Taip, pat teikiu Minecraft paslaugas.

Šita vieta kuri išryškinau mane prajuokino.

Nuo kada PHP programavimo kalbą tapo varikliu?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šita vieta kuri išryškinau mane prajuokino.

Nuo kada PHP programavimo kalbą tapo varikliu? :D

Geras pastebėjimas, ną yra žmonių kurie nori pvz, IPB ar ką nors kitka tai būtent ir PHP pavadinau, kad susigaudytu, poto dar galvos kalbu apie kokį ucoz.com ar apie ką, bet ačiū, kad pastebėjai. Uždėsiu REP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

IPB 3.2.3 dizaino piešimas - 30Lt.

Dabar paaiskink kokia kokybe uz tokia kaina? Minimum kiek kalbeejes esu su zmonemis, maziausia kaina 50litu. :)

Nu matai, yra žmonių kurie laiko neturi ar panašiai, o aš turiu šočiai laiko, + gera praktika, + studijosiu aš apie tinklalapius, būsiu dizaineris, tai ko norėti? Kiekvienas tinklalapių kurėjas turi savas kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

IPB 3.2.3 dizaino piešimas - 30Lt.

Dabar paaiskink kokia kokybe uz tokia kaina? Minimum kiek kalbeejes esu su zmonemis, maziausia kaina 50litu. :)

Sork. Ir kodėl tu čia -reputacijos? Gal nori, kad eliktu tavosios vos 50, turiu draugų www.supergames.lt apie 30, jie greitai -reputacijos tau ir galėsi... Ir dar tu esi tinklalapių kurėjas turi savo kainas, tad nepavydėk kitiem, kad jie parduoda ar teikia paslaugas pigiau, tad valink iš šitos temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

IPB 3.2.3 dizaino piešimas - 30Lt.

Dabar paaiskink kokia kokybe uz tokia kaina? Minimum kiek kalbeejes esu su zmonemis, maziausia kaina 50litu. :)

Tiek Sork. Matau iš komentarų, kad apgauni, plius pasirašės 24/7, meluoja, ir čj esi tikras melagis, 24/7 niekada nebus, gal tik vieną dieną sedėsi, bet tikrai ne visa parą, tad susiprtoėk, ir nebepavydėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirmą taves nemokysiu, reikia pačiam išmokti, nes amtau nori sužinoti kaško, antra esi vaikas, kaip matau ir užduodi durnus klausimus, tad valink iš čia ir nebeužduok tokių Debilišku klausimų, užknisai, plius -40 reputacijos daug ką pasako apie tave, tad atsibusk arba galvą eik išsiplauk.

Visu pirma - reputacija man čia visiškai nieko nereiškia.

Visu antra, patikėk, moku daugiau nei tu.

Visu trečia, iš tavo kalbos, aiškiai galima suprasti, kad tau pačiam ne daugiau 15 metų.

Klausymas ne "debiliškas", jei jau viską moki, tai ir įrodyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma - reputacija man čia visiškai nieko nereiškia.

Visu antra, patikėk, moku daugiau nei tu.

Visu trečia, iš tavo kalbos, aiškiai galima suprasti, kad tau pačiam ne daugiau 15 metų.

Klausymas ne "debiliškas", jei jau viską moki, tai ir įrodyk.

Visu pirma, reputacija viska pasako apie tave.

Visu antra, patikėk tu tiek nemoki kiek aš, jai netiki tai tavo bėdos, tu net nemoki HTML, JAVA kalbos, jai sakai moki pakviesk i skype pažiesim, kaip tu ją moki, o ją ilgai reikia mokintis, o be tokių šūdu dar daugiau moku.

Visu trečia man tikrai nėra 15, man 18 metų, baigiu mokyklą šiais metais, studijosiu su dziainais, html kalbom t.t. Pagal tavo kalba irgi ne kašką "Rašosi Klausimas, o ne Klausymas."

Klausimas dabar tavo buvo vėl debiliškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma, reputacija viska pasako apie tave.

Visu antra, patikėk tu tiek nemoki kiek aš, jai netiki tai tavo bėdos, tu net nemoki HTML, JAVA kalbos, jai sakai moki pakviesk i skype pažiesim, kaip tu ją moki, o ją ilgai reikia mokintis, o be tokių šūdu dar daugiau moku.

Visu trečia man tikrai nėra 15, man 18 metų, baigiu mokyklą šiais metais, studijosiu su dziainais, html kalbom t.t. Pagal tavo kalba irgi ne kašką "Rašosi Klausimas, o ne Klausymas."

Klausimas dabar tavo buvo vėl debiliškas.

Gerai pradėkim nuo to:

Pirksiu savo paslaugų tinklalapi, kad būtu patogiau užsisakinėti paslaugas t.t.

18-os metų turi rinkti "centus", kad nusipirktum domeną?

Gan sunku patikėti, kad kai tu moki daugiau už mane, turi rinkti centus, kad nusipirktum domeną, kai tuo metu aš "mažiau mokėdamas", sugebu užsidirbti, sakykim kelis šimtus kartų daugiau? Koks save gerbiantis programuotojas, teiks "sušikto" PHP-Fusion Instaliavimą? Panelių kūrimą? :D.

Tu net neskiri PHP-Fusion varikliuko, nuo PHP programavimo kalbos.

Kai turėsi 18, pats pasijuoksi iš šitų vaikiškų dalykų. Dabar jau net kyla klausimas ar tau bent 14 metų yra.

Redaguota , nario *Myliu SuperGames.lt*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...