Peršokti į turinį

Samsung Galaxy SIII [Klausimai,diskusijos..]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4030 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neseniai isigyjau Samsung Galaxy SIII. Telefonu esu is dalies patenkintas, bet yra pora smulkmenu, kurias noreciau issprest.

Telefonas ne root'intas, nes noriu Keep it clear as possible.

Nesu Android zinovas, nes daug laiko praleidau su iOS.

Tai pradesiu nuo to kad naudojant EarPod'us su iPhone, buvo didelis ir svarus muzikos garsas.

Kai pabandziau juos ikist i SIII girdziu tylu, bet gan kokybiska garsa. (Bet man per tyliai, ir net labai..)

Girdejau kad Apple iranga yra nesuderinama su kitais gamintojais, tai pabandziau tada ikist mano PC ausines (dideles), padares pilnu garsu, vistiek tylokai.

Googlinau, cia lyg ir ne mechaninis gedimas, o taip jau yra sugalvota padaryt, kad ne traumuot ausu. Nu bet dar tyliau jau nebuvo galima padaryt.

Kambaryje ar pan. girdisi gal ir tenkinamai. Nu bet einant lauke, paleidus visu garsu muzika, puikiai girdziu ir masinas, ir savo zingsnius.. net nera to jausmo kad klausausi muzikos.

Pabandziau ta Poweramp player'i, pazaidziau ten su tuo ekvalaizeriu, nu bet ne zymiai ten tas garsas pagarsejo, o ir kokybe pablogejo muzikos.

Tai ka patarsit? (Root'int telefono tikrai nezadu.)

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4030 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...