Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Game: Blacksite: Area 51


instruction

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

f_blacksitearm_d2004ec.jpg

Žaidimas yra pirmojo asmens šaudyklė.

Aš esu žymiai pagarsėjąs veteranas.Netrukus sužinojau, kad per snaiperių stebėtas vietas, buvo pastebėtos keistos būtybės, kurios buvo jau užiemusios vietas anksčiau kitų laiko. Bet vyriausybė nesedės rankų sudėjus ant stalo prie kavos puodelio, jie pasiunčia mane su grupele karinio padalynio. Man įsakyta pravalyti užimtas vietas, bei pranešti esamas padėtis. Suabejojau savo galimybėmis...staiga nevilties debesis užėjo ant manęs, abejojau dėl savo įsakytų pareigų ir savo įsitikinimų. Juk aš

veteranas, o ne koks "kosmoso didvyris", kuriam keistos formos ir rasės padarai nekelia jokių nepatogumų. Nubraukęs prakaitą, neturėjau jokio kito pasirinkimo, valdžiai vienas karą pragyvenęs žmogus nieko neįsakys.

Įpatybės:

Būrio įkvėpimas : Jūsų elitinis Specialių pajėgų būrys, surinktas iš kareivių šiandienėje kariuomenėje, kurie klauso jūsų įsakymų ir tiki jūsų, kaip būrio vado įgūdžiais. Veskite savo būrį gerai ir jie nekurstys kląstos, jie seks tave, kad ir kokios bėdos iškiltų, bet susitinkant su priešais, jūsų kariai po kiekvienos kovos jaus nuovargį, neviltį ,o galbūt bus gavę šoką, išsigąs ir pabėks.

Multiplayer režimas : bus tokių būdų kaip death match , arba vėliavos grobimas.

Naudokite transporto priemones, džipus bei trumpus sraigstasparnio reidus prieš priešų įsitvirtinimus.

Realistinės, visiškai interaktyvios aplinkos. Sunaikinama beveik viskas.

Minimum reikalavimai:

OS: Windows XP SP2 or Windows Vista

GPU: 3.0 GHz Intel or AMD equivalent (single core)

RAM: 1 GB system memory

VGA: Pixel Shader 3.0 cards with 256 MB of video RAM

Vaizdai iš žaidimo:

f_blacksitesam_7490fdc.jpg

f_blacksit269m_034a00c.jpg

f_blacksitem_9fb142a.jpg

Video trailer:

[youtubecom]

[/youtubecom]

[youtubecom]

[/youtubecom]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...