Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Internetas plančtetėje


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Nežinau ar pataikiau į tinkama forumo kategorija, bet manau čia, nes čia susija su telefonais taigi turiu klausimą apie plančetini kompiuterį. Taigi šį mėnesi žadu jį jau pirkti, bet mažai ką labai apie juos išmanau. Taigi jau esu išsirinkes -

PMP3370B PRESTIGIO MultiPad 7.0 Ultra modelį, pigus, bet tikrai mano poreikius patenkina kiek domėjaus apie jį. Bet vat turiu vieną klausima. Man tikrai reikėtu interneto jo bentjau namuose būtent. Žinau, kad ten yra WI-FI, bet nelabai aš prie jo prieisiu, nes internetas keistai pas mane. Bet einam ne prie to. Taigi man reikia jūsų informacijos ar yra koks nors kitoks būdas ten interneta dar gauti? Pasakykit betkokį jeigu tik įmanoma. Girdėjau, kad yra tie itegruoti 3G, bet va tam modelyje nebus ir dideliu pinigų nekišiu į jį, nes negaliu sau leisti. Mastau gal įmanoma kažkas tokio kaip va pvz kompiuteriui per pc suite pasijungti nuo telefono eina. Taigi gal žinot kokių būdų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaitant telefono aprašymą parašyta Phone Technology No Phone Protocols No Phone Bands

No

Todėl kažin ar su šita planšete bus įmanoma taip padaryti. Teks pirkti routerį su wifi ir naudotis.

Aišku, dėkui už atsakyma. Gal kasnors kitas dar žinot koki būda? Bet blogiausiu atvėju routeri nusipirksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikriausiai tai kad prie pc prijungtas 3g modemas kuris vertas kazkur 200lt ir turi plana interneto :D

Ir sharini per usb.

Hmmmm, o aš taip minti buvau pagaves, kad gali būti jog tarkim prijungi per usb telefona į planšetke ir panaudoji telefona kaip modema. Naudoji interneta iš kortos telefono. Ar kažka tokio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...