Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

T3BOT |Naujas Travian Supportas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5_logo.png

Sveiki visi , šiandien pristatysiu nauja travian support'a

Šitame support'e rasite kaip susikurti travian serveri ju rušis pamokas ir siuntiniu,

Galėsite pareklamuoti savo serverius taip yra forumas

Yra turgus galėsite parduoti arba pirkti.

Support'as naujas kol kas ne su .lt domenu,

jeigu lankysis daug žmonių pirskim .lt domena

Supportas perkeliamas i kita host'a

Aš nesu šito supporto savininkas aš tik narys

o gal ir busimas moderatorius

:)

Tikrasis savininkas : gi3drius

Redaguota , nario Asas@nolifer
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei kursi su gi3drius tada nieko gero, nes matėsi iš jo pastangų su travian serveriu. O tu kiek nusimanai su Travian?

P.S man buvo mintis jau prieš metus kurti Travian supportą, tačiau vis neturėdavau laiko, jei netiki pasiklausk musicx. Su juo žadėjom kurti :)

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

manau geresni sukurtum. :D

Daugiau patirties su Travian ką turiu, tai daugiau visko būtų pridėta, o dabar "administratorius" rašo ten kad girdėjo kad yra fun failai, tačiau jų neturi. Tai čia EPIC yra, kuria kategorija bet neturi. O MixiTas ir aš tikrai nieko nedalinsim.

Tikrasis savininkas : gi3drius

Įdomu, nieko gero su juo nebus. užtenka pažiūrėti į senuosius jo "Travian" projektus. Daugiau nusiskundimų skypėj galit išgirst.. :)

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiau patirties su Travian ką turiu, tai daugiau visko būtų pridėta, o dabar "administratorius" rašo ten kad girdėjo kad yra fun failai, tačiau jų neturi. Tai čia EPIC yra, kuria kategorija bet neturi. O MixiTas ir aš tikrai nieko nedalinsim.

Tikrasis savininkas : gi3drius

Įdomu, nieko gero su juo nebus. užtenka pažiūrėti į senuosius jo "Travian" projektus. Daugiau nusiskundimų skypėj galit išgirst.. :)

mm seni projektai aš tada neturėjau supratimo apie travian....

Ir nesigirk kai tu pradėjau kurti serveri pats naudojai tus travianz

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mm seni projektai aš tada neturėjau supratimo apie travian....

Ir nesigirk kai tu pradėjau kurti serveri pats naudojai tus travianz

VALKATA tu, TU IR DABAR NETURI JOKIO SUPRATIMO APIE TRAVIAN!

Apsimeti achujenu? Pala, sakei tau 17 metų ?:OOO O kiek yra išties ?? OGI 12! Sveikinu, tu esi dūchas, ir toks liksi. :)

P.s -R3P MĖTYMAS PRASIDEDA PO: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 GOOO!! Giedriau pradedam pradedam sakau!!!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mm seni projektai aš tada neturėjau supratimo apie travian....

Ir nesigirk kai tu pradėjau kurti serveri pats naudojai tus travianz

Taip naudojau, visiškai bugintus kur net oazės neveikė, na ir ką susitvarkiau, išsiverčiau. Tik retkarčiais pasibugindavo kariai ir kas? O dabar su tais pačiais projektas atsidaro rašo neveikia oazės, aš žinau kur ką daryti sutvarkau ir sako paskui "nepisk proto" ir ką tu padarysi.. Šiaip matėsi iš tavo pastangų ir bendravimo kaip tu kuri tą projektą. O dabar rašai forume "girdėjau nulauš kažkas fun failus" čia juoką kelia man.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei kursi su gi3drius tada nieko gero, nes matėsi iš jo pastangų su travian serveriu. O tu kiek nusimanai su Travian?

P.S man buvo mintis jau prieš metus kurti Travian supportą, tačiau vis neturėdavau laiko, jei netiki pasiklausk musicx. Su juo žadėjom kurti :)

Tikra tiesa :)

Vis ta laiko stoka :(

Matau dar ateis laikas ir mūsų support'ui :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

VALKATA tu, TU IR DABAR NETURI JOKIO SUPRATIMO APIE TRAVIAN!

Apsimeti achujenu? Pala, sakei tau 17 metų ?:OOO O kiek yra išties ?? OGI 12! Sveikinu, tu esi dūchas, ir toks liksi. :)

P.s -R3P MĖTYMAS PRASIDEDA PO: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 GOOO!! Giedriau pradedam pradedam sakau!!!

Mixitai, nereikia taip jau žiaurei. Gal būt žmogus padarė pažangą, tu gi to nežinai :)

Redaguota , nario Mantvi5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tokio žmogaus nemanau... Kaip jis achujelą laužia kad viską moka ir panašiai tai ... Žiauru... Dar kad nebūtu toks mandras, ir turėtu biški proto tai dar, dar biški gal ir susivoktu, o dabar...

Gerai mixitai atskleisiu tavo tiesa visiems čia

Nueikit i jm-travi serverio tema arba etravi.lt tema susiraskit betkoki mixito posta ir ten pamatysite +5 r3p ;)

Kiek tu accountu turi 5 gal?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...