Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu skype


EdgarasL.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4035 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu skype kurį laikiau skype botams, tik neturiu laiko ten visus kontaktus kviest, skype 411~ kontaktų priimtų, 2500~2800 nekviestų kontaktų, bet juos visus rodo, tik reikia eit ir kviest, bet neturiu kantrybės. Skype parduodu tik bankiniu pavedimu, kainas siūlom čia, įrodymus jai reik pateiksiu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar apžvelkime šiuos skypes. Kiekvieno skypes registravimo prašo gmail, su juo galėsite atsigražinti skype. Čia tas pats kaip: Aš parduodu skype su 1380 skype kontaktų, daugybę samperių, ir už kokius 5LT. Atrandu pirkėją, jam parduodu o paskui atsigražinu per kokia 1 diena, ar net trumpiau. Tas žmogus kuris perka skype ir jo netenka susinarvuoja, o tas kuris atsigražino laimingas kad įėjo 5 litais į pliūsą.

Pagal mane aš sakau net nepirkit jokių skype, nes gali drąsiai atsigražinti. Būkite gūdrūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4035 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...