Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Australija nori uždrausti ''Fallout 3''


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias

„Fallout 3” uždraustas Australijoje!

Tinklalapio „GameSpot“ forumuose pasirodė gandai apie tai, jog dar nedebiutavęs projektas „Fallout 3” uždraustas Australijoje. Taip įvyko dėl to, jog žaidime yra atvirai vartojami įvairūs narkotikai. Žinoma, kad Australija garsėja griežtais įstatymais kompiuterinių žaidimų atžvilgiu. Todėl šalyje buvo uždrausti tokie projektai, kaip GTA, „Manhunt“ ir kiti.

Kadangi Narkotikai padidindavo pagrindinio herojaus ištvermę ir kt., todėl teigiama, jog Narkotikai yra neatsiejama „Fallout“ visatos dalis. Narkotikus žaidimo herojai vartojo tiek pirmojoje, tiek antrojoje žaidimo dalyje. Kol kas oficialiai šie gandai nėra patvirtinti.

Australijoje „Fallout 3” leidyba besirūpinsianti bendrovė „Red Ant Enterprises“ situaciją komentuoti atsisakė.Taigi belieka tik spėlioti ar uždraus Australijoje žaidimą „Fallout 3”.

Šaltinis: http://www.balsas.lt

Svečias

Tai jau tikrai. :D įdomu ar uždraus :P

Guest Paulius

Ce tas pats kaip arabijoje ar kur ten uzdraute sims ir gta losti :D

Svečias

Juokingiausia, kad jis dar nepasirodė, o jau jį nori uždraust :D

Guest Paulius

aplamai nieks jie nesugebes uzdrausti wistiek zmones parsius is wisokiu portalu ka jie seks wisu kompus :D

Svečias
Juokingiausia, kad jis dar nepasirodė, o jau jį nori uždraust :D

Tai kam delst? Jei jie gavo žaidimo aprašyma iš kūrėjų, tai kam laukt išleidimo datos? tokia tvarka, manau nenumirs ten jų vaikai, kad nepažais šio game, yra daugybė kitų, kurių nedraudžia :)

Na, bet Fallout fanai tikrai neapsidžiaugs! :)

Svečias
;( nenoriu kad ji uzdraustu ir Lietuvoje

Nieks nekalba apie lietuvą! :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...