Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Australija nori uždrausti ''Fallout 3''


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5897 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias

Nu gerai nesiginčykit ir kalbam apie fallout3 uždraudimą ;)

  • Parašė po 1 metų...

Na, kad jau atgaivinot tema as irgi pridursiu savo komentara :D

Na manau nereiktu draust zadimo ,nors ten ir yra tu narkotiku!

Pirma tai turetu tas ivikis ir ivykti tik po to teisti ir drausti. Na manau Australijoj tikrai nera tie vaikai ir "Fallout 3" gerbejai tokie kvaili, kad reiktu gyditis nuo tokiu dalyku. Ir kad jie tuoj pultu cia jau narkotikus vartoti.

Manau jei taip atsitiktu, kad as buciau prezidentas ir tikrai taip ivyktu mano salyje as irgi tai uzdrausciau, bet bereikalo tikrai ne!

--------------------

P.S Nepritariu tokiem draudimam ir istatymam!

__

16lxow1.png

op90g4.png

narys.png

Na, kad jau atgaivinot tema as irgi pridursiu savo komentara :D

Na manau nereiktu draust zadimo ,nors ten ir yra tu narkotiku!

Pirma tai turetu tas ivikis ir ivykti tik po to teisti ir drausti. Na manau Australijoj tikrai nera tie vaikai ir "Fallout 3" gerbejai tokie kvaili, kad reiktu gyditis nuo tokiu dalyku. Ir kad jie tuoj pultu cia jau narkotikus vartoti.

Manau jei taip atsitiktu, kad as buciau prezidentas ir tikrai taip ivyktu mano salyje as irgi tai uzdrausciau, bet bereikalo tikrai ne!

--------------------

P.S Nepritariu tokiem draudimam ir istatymam!

Jau uzdraustas seniai fallout 3 australijoje. Pritariu kad nereiktu drausti jo, nes net nebuvau rades tu narkotiniu medziagu zaidime. Net nerodo kaip susileidzia ji ar kanors, tiesiog paspaudi ir 'suvalgo'. Ten tiesiok parasytas jo pavadinimas ir paveiksliukas duota daugiau nieko..

narysv2pc3.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5897 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...