Peršokti į turinį

Dota 2 champs.


Katsu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4016 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Už ką jūs dažniausiai žaidžiate, kas jums labiausiai patinka? Savo nuomonę pagrįskite.

Turiu nuomonę susidaręs apie kelis champ'us.

Turiu du už kuriuos žaisiu visada.

Windrunner - stipri lankininkė, turinti begalo stiprų ir gerą skill'ą - Power Shoot. Su juo ji gali šauti labai stipriai ir toli, taip pat turi Windrun, kurio metu gali bėgti berods 5 sekundes labai greitai ir niekas nedaro jai jokios žalos.

Skeleton King - stiprus jau nuo pat pradžios, t.y. 1 lygio, vėliau stiprėja nežmoniškai, geras skill - Reincarnation, mirus gali prisikelti, yra lifesteal skillas, užkėlus 4 taškus ant jo siurbia po ~30hp už smūgį.

- - - -

Kiti.

Pain Of Queen - tikrai prisipažinsiu, ne kiekvienas gali už ją žaisti, ji yra stipri, bet kartu ir silpna, norint kad ji būtų stipri reikia geros daiktų sudėties, kitaip už ją bus sunku pažaisti, kadangi ją labai greit nužudys, reikia sąmoningai dėti taškus ant skill'ų. Bet kai aš pradėjau žaisti Dotą, aš ją pirmą pasirinkau, iškart perpratau jos sudėtį. Labai lengva buvo už ją žaisti, kas patiko tai ultimate'as.

Pudge - geras tuom, kad yra tankas ir gali pritraukti kitus, labai nepatinka, kad negali pritraukti pasirinko žaidėjo, nes jeigu jis pasislepia už minion'o, tai pritraukia minion'ą. Šiaip su normalia sudėtim, galima būtų ir žaist.

Luna - viena iš mano mėgstamiausių champ'ių, kadangi jos pirmasis skill'as yra labai galingas, taip pat jos daiktų sudėtis nėra sunki, užtenka batų dėl greičio, kokios nors ginklo, buteliukų ir ko nors šarvams. Bandžiau su ja tankint - pavyko.

Pasidalinkite savo champ'ais, nuomonėmis apie juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai drow ranger geriausias. Silpnokas pradžioje, bet vėliau užvarius agility ir šiaip skilus, kerta 100+ be skilų. Turi silence ir freeze. Riki visai patikdavo, bet tik kol naujokas buvau, nes ne visi žinojo apie tuos sentry wardus :lol:. Daugiau kažkaip mėgstamų nelabai yra, kaip pataikau taip. Nesu išbandęs dar visų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4016 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...