Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4818 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Parduodu dar 1 naršyklinio žaidimo acc. Acc puslapis:

Manau, viską supratot ir pan., trumpai apie armourą.

1.Šalmas - neseniai gavau užmušęs drakoną su 30 000hp.

2.Šarvai - pirkau už +50k.

3.Krepšys kiaušinių - dekoracinis daiktas, iš praeitų velykų questo.

:D

4.Kardas - kardas toks yra ir mėlynas, jį gavau užmušęs drakoną.

:D

Su klausimais ir pasiųlymais į PM.

Pageidautina kaina yra 5-10LT.

Acc yra +75k aukso.

Mano skype: cicke15

Bet geriau, kad rašytūmėte į PM.

Laukiu jūsų pasiųlymų.

  • Neigiamai 1

Reikia pagalbos? PM

aq goldas, tiek per 2-3 valandas susirinkt galima ;D. O siaip dauguma botus naudoja, ir jau tas aq seniena belenkokia ...

Kai buvau mažesnis, aš susikišdavau rankas po maike ir sakydavau kitiems, kad neturiu rankų. Restartindavau video žaidimą, kai jausdavau, kad pralaimėsiu. Miegodavau su visais pliušiniais žaislais, kad nei vienas nesijaustų atstumtas. Turėjau tą rašiklį keturių spalvų ir bandydavau iškišti visas spalvas vienu metu. Įpildavau limonado į kamštelį ir apsimesdavau, kad geriu alkoholinį gėrimąSunkiausias sprendimas, kurį reikėjo priimti, tai kurį nintendo žaidimą žaisti. Laukdavau už durų, kad kažką išgąsdinti, bet neišlaukdavau, nes atsibosdavo arba užsimanydavau į tualetą. Apsimesdavau miegančiu, kad nuneštų mane į lovą. Manydavau, kad mėnulis seka mano mašiną. Žiūrėdavau stiklu bėgančius lietaus lašelius ir įsivaizduodavau, kad tai lenktynės. Įsijungdavau kompiuterį vien tam, kad papiešti per Paint. Vieninteliai netikri draugai buvo tik tie nematomi. Dainuodavau duše. Prarydavau vaisių sėklas ir bijodavau mirti, nes medis išaugs mano pilve. Turėdavau sumuštus kelius vietoj sudaužytos širdies. Prisimenu, kai mes visi buvom vaikai ir negalėjom sulaukti kada užaugsim... Ką, po galais, mes sau galvojome?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4818 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...